- Nieruchomości na sprzedaż
Kawalerka
- Pokoje1
- Łazienki-
- Powierzchnia 26m2
- Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
- Cena 241 000 PLN
- MiastoŁódź
- Rok budowy2025
Opis szczegółowy
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Bezpośrednio od właściciela.
Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 oraz balkonu o powierzchni 3,27 m2 stanowiącego dodatkową strefę wypoczynku.Do lokalu przypisane jest zewnętrzne miejsce postojowe w cenie 30.000 zł, którego zakup jest obligatoryjny.
Rozkład mieszkania zaprojektowano w sposób kompaktowy, pozwalający na dogodną , dostosowaną do potrzeb przyszłego mieszkańca aranżację wnętrza.Przedstawiony lokal to bardzo dobra propozycja dla singla, pary, ale również jako pewna inwestycja gwarantująca relatywnie wysoką stopę zwrotu pod wynajem.
Kameralny charakter budynku gwarantuje przyszłym mieszkańcom prywatność, spokój i wygodę a zaplanowane na poziomie parteru powierzchnie usługowe i sklepy znacznie podniosą komfort ich codziennego życia.
Lokalizacja inwestycji w spokojnej okolicy przy ulicy Obywatelskiej 166 A w Łodzi bardzo dobrze skomunikowanej zarówno z centrum jak i innymi dzielnicami miasta. To miejsce chętnie wybierane przez najemców ze względu na liczne miejsca pracy, bliskość placówek edukacyjnych, supermarketów, punktów usługowych i pełnym dostępem do miejskich atrakcji kulturalno - rozrywkowych.
Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu celu umówienia prezentacji
576*247*907
Kontakt : Grzegorz tel. XXXXX907
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Adres www ukryty
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15872080
- Data publikacji: 16 maja 2026 05:37 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 1
- Piętro: 1 / 2
Mapa
Łódzkie, Łódź, Polesie ,
Kawalerka na sprzedaż - Łódź, Polesie
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15872080
241 000 PLN
9 269 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 26m2
- Pokoje 1
- Rok budowy 2025
576*247*907
Kontakt : Grzegorz tel. 576247907