• Nieruchomości na sprzedaż

Przytulna kawalerka z ogródkiem.

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 26m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 535 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPERHOUSE !

Przytulna kawalerka z ogródkiem. Gotowiec inwestycyjny. Wyposażona Nowoczesna • z tarasem i meblami • idealna pod najem lub na start. 
Ta oferta łączy funkcjonalność kompaktowego mieszkania ze świetną lokalizacją. To przestrzeń gotowa do zamieszkania lub natychmiastowego wynajmu.

ATUTY

Prywatny ogródek z tarasem - dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa z kompletem mebli ogrodowych w cenie.
Mieszkanie "pod klucz" - w pełni umeblowane i wyposażone, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Wysoka rentowność - idealny metraż (26,32 m²) pod wynajem długo- i krótkoterminowy.
Nowoczesne budownictwo - niskie koszty utrzymania i wysoki standard części wspólnych.

CHARAKTERYSTYKA

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu każdego metra: 
Salon z aneksem: Jasny i ustawny, z dużym oknem tarasowym, które optycznie powiększa wnętrze.
Kuchnia: Nowoczesna zabudowa wyposażona w niezbędny sprzęt AGD (płyta, lodówka).
Łazienka: Wykończona w wysokim standardzie, wyposażona w komfortową kabinę prysznicową i pralkę .
Ogródek: Starannie urządzony, z utwardzonym tarasem - idealne miejsce na poranną kawę.
Wyposażenie: W cenie pozostaje pełne umeblowanie widoczne na zdjęciach, w tym szafy i meble tarasowe.

LOKALIZACJA

Punkt, który łączy ciszę z bliskością miejskich atrakcji: Komunikacja: Tuż przy budynku przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające szybki dojazd do centrum i uczelni. Infrastruktura: W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy (np. Żabka, Lidl), punkty usługowe oraz paczkomat. Rekreacja: Bliskość Opływu Motławy i ścieżek rowerowych - idealne dla osób aktywnych.

Zapraszam na prezentację!
Aleksander Gajdus
PH187440

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890423
  • Data publikacji: 13 maja 2026 14:22 (6 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście ,
Aleksander Gajdus

Aleksander Gajdus

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15890423

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

535 000 PLN

20 577 zł/m2
Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Aleksander Gajdus

+48585000159

Główne cechy:

  • Powierzchnia 26m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 2025