• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 60m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 652 459 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

INFRASTRUKTURA | 1–4 pokoje
Masz okazję zamieszkać w jednym z najlepiej skomunikowanych i zarazem najzielniej położonych osiedli w całym Trójmieście — miejscu, gdzie kolej metropolitalna jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, a tuż za blokiem zaczyna się park krajobrazowy.
MIESZKANIA:
Liczba pokoi: 1, 2, 3 lub 4
Metraż: 30–110 m²
Piętra: parter – 5
Cena: od 10 382 PLN/m²
Odbiór: od III kw. 2027
Dostępnych lokali: 138
DLACZEGO TO MIEJSCE WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE RYNKU:
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893921
  • Data publikacji: 16 maja 2026 15:22 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Łostowice ,
Paweł Krasnosielski

Paweł Krasnosielski

+48XXXXXX769
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Łostowice

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893921

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

652 459 PLN

10 874 zł/m2
Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Paweł Krasnosielski

+48513807769

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60m2
  • Pokoje 3

Opis - Mieszkanie

INFRASTRUKTURA | 1–4 pokoje
MIESZKANIA:
Liczba pokoi: 1, 2, 3 lub 4
Metraż: 30–110 m²
Piętra: parter – 5
Cena: od 10 382 PLN/m²
Odbiór: od III kw. 2027
Dostępnych lokali: 138
DLACZEGO TO MIEJSCE WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE RYNKU:

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893921
  • Data publikacji: 16 maja 2026 15:22 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 4