• Nieruchomości na sprzedaż

475 000 PLN na sprzedaż

Słupsk (Pomorskie - gmina Słupsk)

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 475 000 PLN
  • MiastoSłupsk
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Nowe Miasto | ul. Dywizjonu 303 | Słupsk

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku na cenionym osiedlu Nowe Miasto w Słupsku.

Nieruchomość wyróżnia się w pełni rozkładowym układem , osobną kuchnią , zachodnią ekspozycją , balkonem oraz dodatkowymi udogodnieniami w postaci prywatnego miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej .

Najważniejsze atuty nieruchomości

powierzchnia mieszkania: 48,28 m²,
2 niezależne pokoje,
osobna, funkcjonalna kuchnia,
balkon od strony zachodniej o powierzchni ok. 4 m²,
cichobieżna winda,
prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe,
komórka lokatorska o powierzchni 2,33 m²,
ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,

Układ mieszkania

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe , co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

W skład nieruchomości wchodzą:

salon,
sypialnia,
osobna kuchnia,
łazienka,
przedpokój,
balkon.

Dzięki funkcjonalnemu układowi mieszkanie sprawdzi się zarówno dla singla , pary , małej rodziny , jak i jako bezpieczna inwestycja pod wynajem .

Standard wykończenia

Mieszkanie jest bardzo zadbane, estetyczne i gotowe do zamieszkania .

Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym, spójnym stylu:

salon jest przestronny, ustawny i dobrze doświetlony,
sypialnia zapewnia komfortową przestrzeń do wypoczynku,
kuchnia została wykonana w eleganckiej zabudowie,
łazienka utrzymana jest w jasnej, ponadczasowej kolorystyce,
ekspozycja zachodnia zapewnia przyjemne światło w drugiej części dnia.

Dużym atutem jest balkon od strony zachodniej , który stanowi idealne miejsce na odpoczynek po pracy i podziwianie zachodów słońca.

Budynek i udogodnienia

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2019 roku , wyposażonym w cichobieżną windę .

Do mieszkania przynależy:

prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe,
komórka lokatorska o powierzchni 2,33 m².

Dodatkowo mieszkańcy mają dostęp do:

wózkowni,
miejsc parkingowych ogólnodostępnych w pobliżu budynku.

Lokalizacja — Osiedle Nowe Miasto

Nieruchomość położona jest przy ul. Dywizjonu 303 na osiedlu Nowe Miasto w Słupsku.

To nowoczesna i rozwijająca się część miasta, ceniona za połączenie spokoju, zieleni oraz wygodnego dostępu do miejskiej infrastruktury .

W pobliżu znajdują się:

sklepy i punkty usługowe,
szkoły i przedszkola,
tereny spacerowe i rowerowe,
przystanki komunikacji miejskiej,
Centrum Handlowe Jantar — około 10 minut pieszo,
szybki wyjazd w kierunku obwodnicy.

Lokalizacja będzie wygodna zarówno dla osób pracujących w mieście, jak i dla tych, którzy cenią sobie szybki dostęp do infrastruktury, ale jednocześnie chcą mieszkać w spokojnym i nowoczesnym otoczeniu.

Dodatkowe informacje

forma własności: pełna własność,
komórka lokatorska: 2,33 m²,
balkon: ok. 4 m², strona zachodnia,
piętro: 5,
budynek: 2019 rok,
winda: tak, cichobieżna,
okna: PCV,
ogrzewanie: z sieci miejskiej,
ciepła woda: z sieci miejskiej,
czynsz do wspólnoty: ok. 400-500 zł miesięcznie, rozliczany według bieżącego zużycia, w czynszu m.in.: administracja, centralne ogrzewanie, eksploatacja części wspólnych, ciepła i zimna woda, ścieki, wywóz nieczystości, fundusz remontowy,
prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe,
miejsca parkingowe ogólnodostępne obok budynku

Dla kogo jest ta nieruchomość?

To mieszkanie będzie bardzo dobrym wyborem dla:

pary,
singla,
małej rodziny,
osób starszych szukających budynku z windą,
inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz nowoczesnego, zadbanego i funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji w Słupsku, ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Rozkładowy układ, osobna kuchnia, balkon od zachodu, prywatne miejsce parkingowe, komórka lokatorska oraz budynek z windą sprawiają, że jest to komfortowa propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Cena: 475 000 zł
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

XXXXX101 - Adrianna Iwanicka, licencja 23687 (opiekun oferty)
XXXXX633 - Dominika Wójcik
XXXXX030 - Marta Patyna, licencja 31772
XXXXX007 - Przemek Pryzwan, licencja 31771
XXXXX397 - Dominika Szramiak

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894527
  • Data publikacji: 18 maja 2026 14:37 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 5

Mapa

Pomorskie, Słupsk ,
Przemysław Pryzwan

Przemysław Pryzwan

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Słupsk

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894527

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

475 000 PLN

9 896 zł/m2
Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

Przemysław Pryzwan

+48728111007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2019

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze atuty nieruchomości

powierzchnia mieszkania: 48,28 m²,
2 niezależne pokoje,
osobna, funkcjonalna kuchnia,
balkon od strony zachodniej o powierzchni ok. 4 m²,
cichobieżna winda,
prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe,
komórka lokatorska o powierzchni 2,33 m²,
ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,

Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym, spójnym stylu:

salon jest przestronny, ustawny i dobrze doświetlony,
sypialnia zapewnia komfortową przestrzeń do wypoczynku,
kuchnia została wykonana w eleganckiej zabudowie,