• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 107m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 190 000 PLN
  • MiastoGdynia
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób poszukujących elegancji, komfortu oraz wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nadmorskiego klimatu.

Inwestycja realizowana jest w sąsiedztwie ponadstuletniego, zabytkowego parku, który stanowi niezwykłą przestrzeń pełną spokoju i naturalnego charakteru. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie współgra z otoczeniem, tworząc kameralny i luksusowy projekt mieszkaniowy.

Apartament dla wymagających
Przestronny apartament o powierzchni 107 m² z balkonem został zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach przyszłych właścicieli. Układ wnętrza daje możliwość własnej aranżacji oraz dopasowania przestrzeni do oczekiwań mieszkańców.
Duże panoramiczne przeszklenia zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrz, a wysoki standard inwestycji podkreśli ekskluzywny charakter nieruchomości. Dla klientów zainteresowanych większym metrażem dostępne będą również apartamenty o powierzchni do 172 m².

Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia apartamentu: 107 m²Balkon: 4,15 m²Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej: 80 000 PLNO inwestycji:
To kameralny projekt premium łączący prywatność, komfort oraz najwyższą jakość wykonania. W budynku zaplanowano jedynie pięć apartamentów – po jednym na każdej kondygnacji, co zapewni mieszkańcom wyjątkową kameralność i komfort użytkowania.
W części podziemnej przewidziano halę garażową z miejscami postojowymi dla siedmiu samochodów.

Najważniejsze atuty inwestycji:Kameralny budynek – tylko 5 apartamentówJeden apartament na każdej kondygnacjiSąsiedztwo zabytkowego parkuBliskość morza, plaży oraz molo w OrłowieWysoki standard części wspólnychMożliwość indywidualnej aranżacji wnętrzaHala garażowa dla mieszkańcówPrestiżowa i spokojna lokalizacja
Status inwestycji:
Inwestycja znajduje się w trakcie realizacji, a planowany termin zakończenia budowy przewidziany jest na IV kwartał 2026 roku.
Prezentowane wizualizacje oraz układy mają charakter poglądowy. Na etapie realizacji istnieje możliwość dostosowania układu apartamentu zgodnie z preferencjami przyszłego właściciela.

Przedsprzedaż:
W ramach aktualnej przedsprzedaży obowiązuje rabat 10% od cen ofertowych.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły inwestycji oraz dostępne apartamenty.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895835
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Pomorskie, Gdynia, Orłowo ,
Natalia Zięba

Natalia Zięba

+48XXXXXX077
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Gdynia, Orłowo

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15895835

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 190 000 PLN

29 813 zł/m2
Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

Natalia Zięba

+48574499077

Główne cechy:

  • Powierzchnia 107m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2026