- Nieruchomości na sprzedaż
Dom wolnostojący
- Pokoje5
- Łazienki-
- Powierzchnia 124m2
- Rodzaj Dom wolnostojący
- Cena 659 000 PLN
- MiastoZalesie golczowskie
- Rok budowy2021
Opis szczegółowy
NOWOCZESNY, KOMFORTOWY I EKONOMICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY 124,36 m2 powierzchnia użytkowa , DZIAŁKA 702 m2, GOLCZOWICE (ZALESIE GOLCZOWSKIE)
Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykonania oraz bezpośrednie sąsiedztwo dzikiej przyrody? Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale zależy Ci na świetnym dojeździe do Krakowa czy aglomeracji śląskiej?
Z wielką przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wolnostojącego, zlokalizowanego w urokliwej, otoczonej lasami miejscowości Golczowice (Zalesie Golczowskie) w powiecie olkuskim.
NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
0% Prowizji oferta bezpośrednia, brak dodatkowych kosztów pośrednictwa. Brak podatku PCC (2%) zakup na podstawie faktury VAT (ogromna oszczędność na start!).
Materiały klasy Premium budowany dla siebie z dbałością o każdy detal techniczny.
Doskonała lokalizacja zaledwie 200 metrów od granicy obszaru chronionego Natura 2000 i malowniczej rzeki Biała Przemsza.
Aktywny wypoczynek bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej biegnącej dookoła Pustyni Błędowskiej.
SPECYFIKACJA BUDYNKU I DZIAŁKI:
Powierzchnia użytkowa: 124,36 m2
Powierzchnia działki: 702 m2 (działka ogrodzona nowoczesnym ogrodzeniem panelowym z podmurówką).
Wymiary budynku: Wybudowany na ergonomicznym planie prostokąta o wymiarach 10,44 m x 8,64 m.
Stan budynku: Zewnętrznie budynek jest w pełni ukończony (elewacja, ocieplenie, dach, okna, szklane barierki, wiata).
Wnętrze w stanie surowym pozwala na całkowicie dowolną aranżację ścianek działowych oraz indywidualne rozprowadzenie instalacji. FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ:
PARTER (65,71 m2):
Salon: Przestronny, wyjątkowo jasny z dużymi przeszkleniami i bezpośrednim wyjściem na taras oraz ogród.
Kuchnia: Otwarta, połączona z reprezentacyjnym aneksem jadalnym.
Spiżarnia: Niezbędna i praktyczna przestrzeń tuż przy kuchni.
Łazienka: Funkcjonalna, z miejscem na prysznic.
Wiatrołap: Z wydzielonym miejscem na pojemną szafę wnękową.
Kotłownia z pralnią: Przemyślane pomieszczenie gospodarcze.
Dodatkowy pokój/gabinet: Idealny do pracy zdalnej lub jako sypialnia gościnna (do ewentualnego wydzielenia według potrzeb).
PODDASZE UŻYTKOWE (58,65 m2):
Pokoje sypialne (3 szt.): Ustawne i jasne sypialnie. Zastosowano nowoczesne, przeszklone portfenetry (balkony francuskie).
Duża osobna garderoba: Zapomnij o wielkich szafach zajmujących przestrzeń w sypialniach.
Łazienka z WC: Duży, komfortowy pokój kąpielowy.
Komunikacja: Dobrze doświetlony przedpokój.
STANDARD WYKONANIA (MATERIAŁY PREMIUM):
Ściany: Ciepłochronne ceramiczne pustaki Porotherm (gwarancja doskonałej termiki i mikroklimatu).
Strop: Solidny, monolityczny strop żelbetowy.
Dach: Pokryty renomowaną, niemiecką dachówką Nelskamp w eleganckim, ciemnym kolorze.
Stolarka okienna: Energooszczędne trzyszybowe z firmy OKNOPLAST o współczynniku przenikalności cieplnej 0,78 (nowoczesny antracyt od zewnątrz, klasyczna biel harmonizująca z wnętrzem), w tym duże okno narożne w strefie dziennej.
okna dachowe FAKRO,
Drzwi wejściowe ocieplane ERKADO Horn Thermo, gr. 78 mm, ościeżnica i próg aluminiowe ocieplane
Detale: Nowoczesne barierki balkonowe wykonane ze szkła hartowanego.
Kominy: Trwałe, systemowe przewody kominowe.
Elewacja: ocieplenie styropian 20 cm grafitowy lambda 0,32 + tynk cienkowarstwowy Dreier
Parapety zewnętrzne stalowe,
Podbitka dachu stalowa
Instalacja prądowa doprowadzona do działki i wprowadzona do budynku.
Instalacja wodna doprowadzona do działki i wprowadzona do budynku
Szambo betonowe 10 m3
Infrastruktura: Do bryły budynku przylega nowoczesna, estetyczna wiata samochodowa.
MEDIA I STAN PRAWNY:W cenie ujęte jest wykonanie przyłączy kluczowych mediów: energia elektryczna (prąd) oraz woda miejska.
Stan prawny: Pełna, nieobciążona własność. Urządzona Księga Wieczysta pozbawiona jakichkolwiek wpisów o zadłużeniach czy roszczeniach osób trzecich.
Możliwość finansowania zakupu za pomocą preferencyjnego kredytu hipotecznego (pomagamy w formalnościach).
0% PROWIZJI BRAK PODATKU PCC (FAKTURA VAT) CZYSTA KSIĘGA WIECZYSTA
LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:
Dom położony jest w sąsiedztwie nowej, czystej architektury jednorodzinnej. Otoczenie lasów iglastych zapewnia ciszę, spokój oraz idealne warunki dla osób ceniących prywatność.
Zaledwie krótki spacer dzieli Cię od dziewiczych terenów Doliny Białej Przemszy oraz tras rowerowych Śląska i Małopolski.
Jednocześnie lokalizacja gwarantuje bezproblemowy dojazd do kluczowych miast:
Szybki dojazd do Olkusza. Dogodne i sprawne połączenie z Krakowem. Wygodny dojazd do miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP)
KONTAKT:
Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy się na prezentację nieruchomości na żywo.
Telefon: XXXXX551
Informacje zamieszczone w ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mają charakter informacyjny.
GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI OBSŁUGA TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ NR: 11276
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897050
- Data publikacji: 21 maja 2026 16:40 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 5
Mapa
Małopolskie, Zalesie Golczowskie ,
Dom wolnostojący na sprzedaż - Zalesie Golczowskie
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897050
659 000 PLN
5 315 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 124m2
- Pokoje 5
- Rok budowy 2021
SPECYFIKACJA BUDYNKU I DZIAŁKI:
Powierzchnia użytkowa: 124,36 m2