• Nieruchomości na sprzedaż

Lokal na usługi lub studio nagrań

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 60m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 545 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

Na sprzedaż lokal 60 m2, parter/5 z windą w budynku z 2010 r., Włochy, Okęcie.

Lokal po generalnym remoncie, 2 wejścia z klatki schodowej. Bez okien. Idealny na punkt usługowy, magazyn, studio nagrań.

Lokal to:
* 3 pokoje;
* łazienka.

Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Czynsz administracyjny 500 zł

Posiada osobne liczniki na prąd, wodę zimną i ciepłą oraz wentylację.

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Lokal niemieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, jest założona księga wieczysta, grunty uregulowane (własność). Brak jakichkolwiek obciążeń w księdze wieczystej, własność spółki, możliwa szybka sprzedaż. Lokal jest dostępny za gotówkę lub na kredyt, który bezpłatnie pomożemy uzyskać.

Zapraszam do obejrzenia na miejscu, zadzwoń od razu i umów się na spotkanie! Oferta biura nieruchomości, więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897554
  • Data publikacji: 22 maja 2026 14:37 (11 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Włochy ,
Iryna Shapovalova

Iryna Shapovalova

+48XXXXXX632
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Warszawa, Włochy

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897554

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

545 000 PLN

9 083 zł/m2
Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Iryna Shapovalova

+48795994632

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 2010

Opis - Lokal na usługi lub studio nagrań

Lokal to:
* 3 pokoje;
* łazienka.

Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Czynsz administracyjny 500 zł

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Zapraszam do obejrzenia na miejscu, zadzwoń od razu i umów się na spotkanie! Oferta biura nieruchomości, więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897554
  • Data publikacji: 22 maja 2026 14:37 (11 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11