- Nieruchomości na sprzedaż
Dom bliźniak
- Pokoje4
- Łazienki-
- Powierzchnia 120m2
- Rodzaj Dom bliźniak
- Cena 1 199 000 PLN
- MiastoRzeszów
- Rok budowy2016
Opis szczegółowy
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Oferta bez pośredników
Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu — bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów?
Ta nieruchomość łączy nowoczesność, komfort i świetną lokalizację w jednej z najbardziej cenionej części miasta Rzeszowa – Drabiniance.
To miejsce, które warto zobaczyć na żywo — zdjęcia nie oddają jego klimatu.
Najważniejsze informacje:
*Dom w zabudowie bliźniaczej (projekt Archon Willa Julia 3B), rok budowy: 2016
*Powierzchnia domu netto bez garażu: ok. 103 m² + garaż 18,66 m²
*Działka: 301 m²
*Stan: gotowy do zamieszkania — bez dodatkowych nakładów
Dlaczego warto?
Ten dom został zaprojektowany i wykończony z myślą o wygodzie na co dzień — każdy detal ma znaczenie.
Oszczędność i nowoczesność
*instalacja fotowoltaiczna (korzystne, stare zasady) - " darmowy prąd ze słońca "
*możliwość ładowania samochodu elektrycznego
*klimatyzacja z funkcją grzania
*światłowód
*brak czynszu i opłat za zarządzanie oraz części wspólne
Komfort życia
*piętro bez skosów – pełna wysokość i ustawne ściany zapewniają maksymalną funkcjonalność oraz swobodę aranżacji pomieszczeń
*ogrzewanie podłogowe + grzejniki
*rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie pilotem (możliwość inteligentnego sterowania smartfonem)
*garaż z automatyczną bramą + aż 3 miejsca parkingowe
funkcjonalny układ pomieszczeń
*strych do przechowywania
*ogród z tarasem od strony południowej
*spokojna, wewnętrzna ulica, co gwarantuje ciszę i prywatność,
*szybki dojazd do śródmieścia
Solidność i jakość
*dachówka ceramiczna, drabinki śniegowe na dach, kominy z pełnej cegły klinkierowej, *granitowe parapety
*wysokiej klasy materiały wykończeniowe
*zadbany ogród zaprojektowany przez architekta
*ogrodzona posesja z automatyczną bramą
Układ, który daje możliwości:
Parter:
*jasny salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras
*kuchnia + spiżarnia
*toaleta
*wiatrołap
*garaż z wejściem do domu
Piętro:
*3 ustawne pokoje
*przestronna łazienka
*2 balkony
*sypialnia z dużym przeszkleniem
Dodatkowy atut:
*możliwość otwarcia kuchni i stworzenia efektownej, otwartej strefy dziennej
*w salonie przewidziano również możliwość montażu kominka na drewno, który nada domowi wyjątkowy klimat i przytulność
*możliwość wykonania stałego zadaszenia ogrodu/tarasu, co pozwala na komfortowe korzystanie z przestrzeni wypoczynkowej niezależnie od pogody i wydłuża sezon spędzania czasu na zewnątrz
Lokalizacja:
*Cisza, zieleń i szybki dojazd do śródmieścia i rynku
*Wszystko, czego potrzebujesz — w zasięgu kilku minut.
W pobliżu:
*sklepy, restauracje
*szkoły, przedszkola, żłobki, wyższe uczelnie
*tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe
*komunikacja miejska
Dla kogo?
*Idealny wybór dla osób, które chcą połączyć komfort nowoczesnego domu z wygodą życia w mieście — bez kompromisów.
*Zadzwoń i umów się na prezentację — ten dom najlepiej robi wrażenie na żywo.
*Możliwość negocjacji ceny.
Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Adres www ukryty
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897944
- Data publikacji: 23 maja 2026 09:22 (41 minut temu)
- Liczba pokoi: 4
Mapa
Podkarpackie, Rzeszów, Drabinianka ,
Dom bliźniak na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897944
1 199 000 PLN
9 992 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 120m2
- Pokoje 4
- Rok budowy 2016
*Działka: 301 m²
*Stan: gotowy do zamieszkania — bez dodatkowych nakładów
Dlaczego warto?
Oszczędność i nowoczesność
*możliwość ładowania samochodu elektrycznego
*klimatyzacja z funkcją grzania
*światłowód
*brak czynszu i opłat za zarządzanie oraz części wspólne
Komfort życia
*ogrzewanie podłogowe + grzejniki
*garaż z automatyczną bramą + aż 3 miejsca parkingowe
funkcjonalny układ pomieszczeń
*strych do przechowywania
*ogród z tarasem od strony południowej