• Nieruchomości na sprzedaż

Dom wolnostojący

  • Pokoje6
  • Łazienki3
  • Powierzchnia 350m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 3 300 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2017

Opis szczegółowy

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom klasy premium położony w kameralnej części warszawskiego Wawra Zbytki. Nieruchomość została wybudowana w 2017 roku z dbałością o każdy detal, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz bliskość natury, bez rezygnacji z wygodnego dostępu do centrum miasta.
Najważniejsze informacje
powierzchnia użytkowa domu: 280m²
powierzchnia działki: 997m²
rok budowy: 2017
garaż dwu stanowiskowy o powierzchni ok. 45 m²
dodatkowe miejsca postojowe przed garażem dla dwóch samochodów
Funkcjonalny układ pomieszczeń
Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie dużej rodziny oraz komforcie codziennego życia. Przestronne i doskonale doświetlone wnętrza tworzą harmonijną, elegancką przestrzeń.
W skład nieruchomości wchodzą:
przestronny salon z jadalnią oraz nowoczesnym aneksem kuchennym
5 komfortowych sypialni, każda wyposażona we własną garderobę
3 eleganckie łazienki
strefa wejściowa z garderobą na odwieszenie ubrań
pralnia
kotłownia
poddasze z możliwością adaptacji według własnych potrzeb
Standard wykończenia i technologie
Dom został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie codziennego życia. Wnętrza zachwycają elegancją, funkcjonalnością i ponadczasowym stylem.
W nieruchomości zastosowano m.in.:
ogrzewanie podłogowe w całym domu
kominek z płaszczem wodnym
ogrzewanie gazowe
rekuperację zapewniającą komfort i oszczędność energii
system automatyki domowej oparty na systemie SATEL z możliwością dalszej rozbudowy
prywatny monitoring obejmujący całą posesję, sterowany z poziomu telefonu
instalację elektryczną przygotowaną pod montaż paneli fotowoltaicznych
ocieplony strych z wylaną posadzką
Na szczególną uwagę zasługują wysokiej klasy materiały wykończeniowe:
naturalny kamień wykorzystany przy wykończeniu kuchni i kominka
naturalne drewno na elewacji oraz tarasie
wysokiej jakości drewno na podłodze przystosowane do ogrzewania podłogowego
Ogród i przestrzeń zewnętrzna
Ogród stanowi prawdziwą prywatną strefę relaksu. Znajduje się tu zarówno część rekreacyjna, jak i praktyczny warzywnik.
Do dyspozycji:
automatyczny system nawadniania obejmujący cały ogród (tryskacze i linie kroplujące)
przygotowana instalacja elektryczna pod przyszłą ewentualną budowę basenu
przestronny taras wykończony naturalnym drewnem
Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej zielonych i cenionych części dzielnicy Warszawa Wawer, osiedle Zbytki. To miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, prywatności i kontaktu z naturą.
W najbliższej okolicy znajdują się:
Lasek Wawerski
Mazowiecki Park Krajobrazowy
tereny spacerowe i rekreacyjne nad Wisłą
Lokalizacja zapewnia jednocześnie bardzo dobrą komunikację z centrum miasta. W kilka minut można dojechać do stacji PKP Warszawa Anin, skąd szybka kolej miejska umożliwia sprawny dojazd do śródmieścia Warszawy.
To nieruchomość dla wymagających klientów, gotowa do zamieszkania, dopracowana w każdym detalu i oferująca wyjątkowy standard życia

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897964
  • Data publikacji: 23 maja 2026 11:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wawer ,
Tomasz Wycech

Tomasz Wycech

+48XXXXXX274
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Warszawa, Wawer

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897964

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 300 000 PLN

9 429 zł/m2
Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Tomasz Wycech

+48699585274

Główne cechy:

  • Powierzchnia 350m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 3
  • Rok budowy 2017

Opis - Dom Wolnostojący

Najważniejsze informacje
powierzchnia użytkowa domu: 280m²
powierzchnia działki: 997m²
rok budowy: 2017
garaż dwu stanowiskowy o powierzchni ok. 45 m²
Funkcjonalny układ pomieszczeń
W skład nieruchomości wchodzą:
3 eleganckie łazienki
strefa wejściowa z garderobą na odwieszenie ubrań
pralnia
kotłownia
poddasze z możliwością adaptacji według własnych potrzeb
Standard wykończenia i technologie
W nieruchomości zastosowano m.in.:
ogrzewanie podłogowe w całym domu
kominek z płaszczem wodnym
ogrzewanie gazowe