• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 199

15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15830951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, Niski czynsz, WYKOŃCZONE POD KLUCZ, miejsce parkingowe 26682975 15830951 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze, o powierzchni 34 m², zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Konspiracji. Możliwość montażu również sprzętu AGD. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku...

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji 6

469 000 PLN (13 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15780424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801571 15780424 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

745 000 PLN (9 198 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15771338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w super lokalizacji 25578230 15771338 Do kupienia działka budowlana 859 m2, Grodzisk MazowieckiObowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną (MN): jeden budynek mieszkalny (co najwyżej dwie kondygnacje naziemne) i jeden budynek towarzyszący (garaż, altana, budynek gospodarcz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

715 000 PLN

-
-
859 m2
-
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15840383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774642 15840383 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalno...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (8 152 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15764817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454918 15764817 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment skrajny o powierzchni 104 m², na działce 320m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie roz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (9 606 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15718434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552618 15718434 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, hol, przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 30m2 oraz osobna toaleta.Na piętrze są cztery sypialnie (1013,513,510m2) oraz duża łazienka 7m2.ZALETYGaraż w bryle budynku, oraz miejsce na ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 600 zł/m2)

5
1
125 m2
2025
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
15840391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774641 15840391 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni blisko 130m2.Na parterze znajduje się przestronny salon oraz częściowo otwarta kuchnia, które razem tworzą powierzchnie aż 42m2. W kuchni zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD. Na parterze jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 289 000 PLN (8 829 zł/m2)

5
1
146 m2
2024