• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Muchobór Wielki

Znalezionych ofert: 6

15894830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949198 15894830 3 pokoje2 poziomy+Taras Garaż Komórka+balkon Przestrzeń jak w domu – komfort mieszkania w mieście!! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności i wygody. Jasne ...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

818 887 PLN (10 865 zł/m2)

3
1
75.37 m2
2008
15871092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456906 15871092 Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 146m2 + strych nieużytkowy, wykończony około 60m2.Nieruchomość znajduje się na działce 206m2 położonej w dzielnicy Muchobór Wielki. NOWA SUPER OBNIŻONA CENA 1.450.000PLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (9 932 zł/m2)

4
-
146 m2
2002
15888366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810906 15888366 NOWA NIŻSZA CENA 620TYŚNa sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku z 2018roku.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym otwartym na p...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (15 637 zł/m2)

2
-
39.65 m2
2018
15891317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894840 15891317 Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej. W mieszkaniu mamy pełen rozkład czyli: przedpokój z którego rozchodzą...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 000 PLN (11 688 zł/m2)

2
1
48.34 m2
2000
15890574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879376 15890574 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie we Wrocławiu. To nietypowa, jasna przestrzeń typu open space o powierzchni 65 m², z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni ok. 15 m² oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Mieszkanie znajduje się n...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

857 000 PLN (13 185 zł/m2)

3
-
65 m2
2019
15840709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784026 15840709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na spokojnym osiedlu na Muchoborze Wielkim.GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!Cena: 679 900 złnr oferty : 1798510630OMSPrzy zakupie otrzymasz wsparcie w uzyskaniu finansowania...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 900 PLN (10 460 zł/m2)

2
-
65 m2
2006