• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 244

15887693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791217 15887693 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą.Opiekun ofertyJacek MamińskiNr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Gorlickiej we Wrocławiu, w dzielnicy Psie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (12 717 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15886264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751194 15886264 ul. Reymonta, inwestycja SUN HOUSE INowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym sk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15894848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949795 15894848 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej !Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.U...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.04 m2
2025
15894850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949798 15894850 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 995 PLN (12 405 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2009
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15451940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18874246 15451940 MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUMiejsce w garażu oraz komórka lokatorska W CENIE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na osiedlu Poświętne. W ofercie na osiedlu posiadamy równ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (12 939 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15844727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26844497 15844727 Rynek pierwotny - bez PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,20 m2, znajdujące się 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ulicy Odolanowskiej.Mieszkanie gotowe do odbioruMieszkanie składa się z:- salonu z a...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (12 304 zł/m2)

4
-
69 m2
2023
15572845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21598132 15572845 Wyłączny Opiekun oferty: Jakub WantrychLicencja PFRN 30928tel. 602 101 602Działka rolna o łącznej powierzchni 3264 m2 położona we Wrocławiu (Psie Pole - Pawłowice) w spokojnej ulicy na uboczu, kilka kroków od Stawu Pawłowickiego.Najważniejsze informa...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 200 PLN

-
-
3264 m2
-
15870647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27434838 15870647 English version belowREZERWACJA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią ul. PoleskaNa sprzedaż 2-pokojowe o wschodniej eskpozycji o wielkości 53,58 m2, mieszkanie z loggią, klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Poleskiej.Nieruchomość znajduje się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027