• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Ładzyń Leśna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ładzyń i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki), Sławomira Odrzywolskiego

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15897350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28000914 15897350 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 867 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15897266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999210 15897266 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15897248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998917 15897248 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 992 PLN (7 918 zł/m2)

5
3
151.42 m2
2026
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15896344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27977768 15896344 Nowoczesny bliźniak premium Wojnowicka WrocławNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku, położony na kameralnym osiedlu willowym przy ul. Wojnowickiej we WrocławiuDom wykończony w wysokim standardzie, sprzedawany z wyposażeniem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 779 000 PLN (10 166 zł/m2)

5
2
175 m2
2024
15805687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314385 15805687 Dom na sprzedaż – Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m² Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m², położony w jednej z najbardziej cenionych części Legnicy – na kameralnym i zielonym osiedlu Wierzbia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 550 000 PLN (6 889 zł/m2)

6
2
225 m2
2007
15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia dom...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

400 000 PLN (2 689 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025