• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Dobieszków

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dobieszków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15894598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946423 15894598 W spokojnej części miejscowości Kruszyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolesławca, znajduje się rezydencja, która w subtelny sposób łączy reprezentacyjność z komfortem codziennego życia.Już od progu dom buduje swoje pierwsze wrażenie - przestronny, jasn...

Kruszyn (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

4 000 000 PLN (9 050 zł/m2)

7
3
442 m2
2009
15821283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26636881 15821283 NOWY DOM, POD KLUCZ! Bez podatku PCC, bez prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować przeznaczony do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne, czteropokojowe domy w zabudowie bliźniaczej (prawnie - budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy) z...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 390 000 PLN (10 296 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15891289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893943 15891289 Do sprzedaży PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY 154 m DZIAŁKA 1250 m GARAŻ 2-STANOWISKOWY BLISKO WARSZAWYNowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny dla rodziny szukającej prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnac...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (7 786 zł/m2)

4
2
154 m2
2025
14775226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31849 14775226 Turów, dom, 187 m2, sprzedam, 480 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 187 m2 na działce 8,78 a, położony na nowo powstającym osiedlu w Turowie w gminie Ścinawa w powiecie lubińskim. Wybudowany z pustaków ceramicznych Por...

Turów (Dolnośląskie, gm. Ścinawa)

480 000 PLN (2 567 zł/m2)

5
1
187 m2
2022
15870235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki dom parterowy w Walendowie 27423855 15870235 2 549 000 zł I SPRZEDAŻ I 209,8 m2 I DOM WOLNOSTOJĄCY I WALENDÓW I GMINA NADARZYNPrzedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2 z garażem dwustanowiskowym, położony w Walendowie, w gminie Nadarzyn, na połud...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 549 000 PLN (12 196 zł/m2)

5
1
209 m2
2020
15768230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Konstancin - Jeziorna, Rycerska, działka + dom 25537362 15768230 Sprzedaż dom 147m2 powierzchnia całkowita działka 1603m2 Konstancin - Jeziorna strefa A   1 845 000 złPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na działce o powierzchni 1603 m2.Parter: salon z kominkiem z częścią...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 845 000 PLN (12 551 zł/m2)

6
2
147 m2
1985
15757973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słomczyn/Konstancin parterowy dom, podwójny garaż 25312139 15757973 Słomczyn koło Konstancina lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym SPRZEDAŻ 190,64 m2 1 399 000 zł  Przedmiotem sprzedaży jest lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym PARTEROWYM o powierzchni użytkowej 190,64 m2 na kameralnym osiedlu w Słomczyni...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 399 000 PLN (7 363 zł/m2)

4
2
190 m2
2026
15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019
15867891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27356720 15867891 Na sprzedaż dom wolnostojący – Szeligi przy granicy z WarszawąNa sprzedaż dom wolnostojący z 1995 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji – Szeligi, bezpośrednio przy granicy z Warszawą. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 896 m², w oto...

Szeligi (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

2 170 000 PLN (11 793 zł/m2)

5
2
184 m2
1995
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15887782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27793371 15887782 Dom z użytkowym poddaszem, dużym tarasem, położony na zadbanej działce z własnym stawem w pobliżu malowniczego jeziora Dłużec. Schludny, przytulny, zachęcający do odpoczynku w spokojnej okolicy.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.online162p41 (jeś...

Borowe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

1 075 000 PLN (7 103 zł/m2)

4
2
151.35 m2
2008
15881782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27649017 15881782 Mazurski dom w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy EkoMarinie MKŻ. Budynek skierowany w stronę wody, z werandą, tarasem, Idealna okazja inwestyc...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

850 000 PLN (6 538 zł/m2)

4
1
130 m2
-