• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 92

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14423181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2732920 14423181 Historyczny kompleks trzech zabudowań dla konesera, indywidualisty lub artystycznej duszy. Budynek mieszkalny, wolnostojący, niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny (parter, piętro, poddasze). Wybudowany pod koniec XIX w. Liczne ozdoby architektoniczne e...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 799 000 PLN (9 885 zł/m2)

3
1
182 m2
1876
12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15895666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962191 15895666 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,15 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 276 855 PLN (9 586 zł/m2)

4
2
133.2 m2
2026
15895432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962143 15895432 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 182 455 PLN (8 650 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962142 15895357 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 199 000 PLN (8 771 zł/m2)

5
2
136.7 m2
2026
15895426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962113 15895426 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 81,01 mkw. składa się: PARTERPrzedsionek ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 629 zł/m2)

3
1
81.01 m2
2026
15895507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962144 15895507 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 104,77 mkw. składa się: PARTER:komunikacja 9,98 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 192 454 PLN (8 980 zł/m2)

5
2
132.79 m2
2026
15895187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960660 15895187 Do sprzedana segment pod lasem!Funkcjonalny budynek w stanie deweloperskimparter salon,kuchnia,wc(ogrzewanie podłogowe)piętro3 pokoje łazienkaTeren ogrodzony,zapraszam do kontaktu.- Odległości : Stawy Walczewskiego , Restauracje , przedszkole 1,2 km ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

839 000 PLN (9 988 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15895189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960663 15895189 Budynek w stanie Deweloperskim gotowy do prac wykończeniowych. Wyposażenie lokalu :- Media : prąd , gaz , kanalizacja , woda , światłowód- Instalacja elektryczna , alarm , internet- Instalacje sanitarne : wod-kan , Parter ogrzewanie podłogowe góra po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

849 000 PLN (7 935 zł/m2)

4
-
107 m2
2025
15780424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801571 15780424 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

745 000 PLN (9 198 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15840383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774642 15840383 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalno...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (8 152 zł/m2)

4
1
92 m2
2025