• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 92

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15764817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454918 15764817 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment skrajny o powierzchni 104 m², na działce 320m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie roz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (9 606 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15718434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552618 15718434 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, hol, przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 30m2 oraz osobna toaleta.Na piętrze są cztery sypialnie (1013,513,510m2) oraz duża łazienka 7m2.ZALETYGaraż w bryle budynku, oraz miejsce na ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 600 zł/m2)

5
1
125 m2
2025
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
15840391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774641 15840391 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni blisko 130m2.Na parterze znajduje się przestronny salon oraz częściowo otwarta kuchnia, które razem tworzą powierzchnie aż 42m2. W kuchni zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD. Na parterze jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 289 000 PLN (8 829 zł/m2)

5
1
146 m2
2024
15764814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454923 15764814 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem 270m2, Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (7 778 zł/m2)

4
1
135 m2
2026
15764815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454917 15764815 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment środkowy o powierzchni 104 m², na działce 180m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

899 000 PLN (8 644 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15840387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774640 15840387 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15858409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149405 15858409 Na sprzedaż kamienica o powierzchni całkowitej 90 m² (powierzchnia mieszkalna 80 m²), położona na działce o powierzchni 168 m². Budynek wykonany z czerwonej cegły, z dachem pokrytym papą oraz dachówką bitumiczną. Nieruchomość podłączona jest do ogrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
90 m2
1936
15840382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774643 15840382 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15872449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27493740 15872449 Do sprzedaży dom w Czarnym Lesie przy ul. Limbowej 8, utrzymany w stylu angielskiej willi, dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1511 m2, o wymiarach 25m x 60,5m. Dom wybudowany w technologii RBS Royal Building System. Powierzchn...

Grodzisk Mazowiecki (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (7 871 zł/m2)

5
-
202 m2
2007