• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 92

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15858428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149400 15858428 Segment narożny 110 m² z ogrodem 200 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m², położony w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość w zabudowie czworaczej, z dużym ogrodem oraz dog...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 219 000 PLN (11 082 zł/m2)

4
2
110 m2
2016
15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015
15848079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26932819 15848079 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 180 m2.W skład l...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

859 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15866756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27327286 15866756 Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 320 m2.W skład lo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

949 000 PLN (9 114 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15778802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758497 15778802 Do sprzedania połowa domu (parter) 84 m2 z oddzielnym wejściem i oddzielną księgą wieczystą.W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, łazienka i kuchnia.W skład nieruchomości wchodzi dodatkowo oddzielny piętrowy domek o powierzchni ok 55 m2 (4 pokoje 2 ła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

872 000 PLN (5 011 zł/m2)

5
-
174 m2
1980
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022