• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 92

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791152 15887682 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

870 000 PLN (9 457 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15887411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27783144 15887411 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (9 783 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15864563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269246 15864563 Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.Rozkład...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
1
96 m2
2025
15826986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26783345 15826986 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Układ pomieszczeń:-przestronn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15877586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573988 15877586 Na sprzedaż atrakcyjny budynek o powierzchni 650 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, urzędów, banków oraz komunikacji miejskiej. Dworzec PKP i ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

5
2
650 m2
1993
15292255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14949810 15292255 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania.Układ:6 pokoi, kuchnia, 2 łazienkipiwnica ok. 120 m (pralnia, spiżarnia, łazienka, 3 pomieszczenia)Atuty:...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 900 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
300 m2
2004
15380122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17246554 15380122 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, przestrzeń oraz komfort codziennego życia w otoczeniu natury.Nieruchomość znajduje się w urokliwym miejscu, zaledw...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

6
3
240 m2
1996
15882684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673098 15882684 Na sprzedaż wolnostojący dom rodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych części Grodziska Mazowieckiego spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się przy kameralnej, ślepej uliczce, co gwarantuje c...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 565 000 PLN (9 905 zł/m2)

5
3
158 m2
2008
15641452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23083568 15641452 Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 143 m2 położony na kameralnym osiedlu w zielonym Grodzisku Mazowieckim, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy.Lokal z garażem, dodatkowe miejsca do parkowania na podjeździe.Działka wielkości 220 m2.Przestronne p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15883734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675564 15883734 Twój nowy rozdział zaczyna się tutaj ostatni dom w sercu Grodziska MazowieckiegoSą miejsca, które od pierwszej chwili mają w sobie to coś. Ten dom jest właśnie jednym z nich. To ostatnia dostępna przestrzeń w kameralnej inwestycji Zakątek Piękna mi...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (9 622 zł/m2)

5
3
135 m2
2025
15853587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053251 15853587 Nowoczesny lokal z ogrodem 104,71 m² Green Garden II pompa ciepła dostępny od zarazNa sprzedaż segment o powierzchni 104,71 m² z prywatną działką 132 m², położony w zielonej części na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
-
105 m2
2025
15840397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774637 15840397 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni ok. 125 m², położony na zadbanym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową, w spokojnej i bezpiecznej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą alternatywę dla domu wolnost...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 350 000 PLN (10 800 zł/m2)

5
2
125 m2
2013