• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 89

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15707542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24323485 15707542 Do sprzedaży budynek wielorodzinny kamienica, znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. J. Kilińskiego 17. Działka o powierzchni 974 m 2 , o wymiarach 29 x 25 m, powierzchnia zabudowy budynku wynosi 299 m2. Aktualnie jest wydzielonych 9 mieszk...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 990 000 PLN (5 783 zł/m2)

11
-
690 m2
1901
15748104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25105626 15748104 Dom z potencjałem na dużej działce przestrzeń, cisza i komfort życia! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zachowasz wygodny dostęp do wszystkiego, co potrzebne? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania!Dom wolnos...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 200 000 PLN (9 091 zł/m2)

5
2
242 m2
1984
15859218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27165200 15859218 Dom w centrum Grodziska Mazowieckiego- 241 m, działka 1200 m- duży potencjał inwestycyjny.Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, która łączy funkcję mieszkalną z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w centrum Grodziska Mazowieckiego to propozy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 400 000 PLN (5 809 zł/m2)

4
2
241 m2
1980
15844725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26844483 15844725 Do sprzedaży segment środkowy o powierzchni 119,5 m2, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim w rejonie ulic Królewska Okrężna, rok budowy 2007r . Podstawowy materiał budowlany pustak ceramiczny MAX, ocieplenie styropian, tynk zewnętrzny strukturalny, ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 190 000 PLN (8 623 zł/m2)

4
1
138 m2
2007
15718480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552346 15718480 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOPIS NIERUCHOMOŚCI:Jeśli szukasz bliźniaka z garażem w centrum Grodziska a jednocześnie cenisz sobie spokój to ta oferta jest dla Ciebie!Parter domu to przestrzeń pełna światła otwarta kuchnia na wymiar wyposażona w sprzęt AGD pł...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 349 000 PLN (10 067 zł/m2)

4
1
134 m2
2015
15845004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26847911 15845004 Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw. Na parterze budynku salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 30m.kw, ...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (7 680 zł/m2)

5
-
125 m2
2025
14805096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 201531 14805096 Grodzisk Mazowiecki nietypowy dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta - na sprzedaż. Dom o powierzchni 153m2 posadowiony na działce 460 m2 na spokojnym zamkniętym osiedlu. Do centrum miasta około 10 minut piechotą do stacji PKP i WKD...

Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk mazowiecki) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

920 000 PLN (6 013 zł/m2)

4
1
153 m2
1989
15449381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18811012 15449381 Do sprzedania dom o pow. całkowitej 190m2, mieszkalnej 140 m2, na działce o pow. 2274m2, w Grodzisku Mazowieckim, blisko centrum. Dom wybudowany w latach 90-tych i przeprowadzonym remoncie. W budynku na parterze znajdują się: jasna kuchnia, salon i ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 100 000 PLN (11 053 zł/m2)

5
2
190 m2
-
8585624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77737 8585624 Do sprzedania KAMIENICA usytuowana w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego przy DEPTAKU. Cena do NEGOCJACJI. Budynek jest obiektem mieszkalno - usługowym , w zwartej zabudowie śródmiejskiej, czterokondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, ...

2 100 000 PLN (7 000 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15701807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224549 15701807 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202 m, położony w spokojnej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dojazdem do...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 600 000 PLN (7 921 zł/m2)

6
2
202 m2
1995
15780408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801578 15780408 Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja z kl. schodową 11 m2 - garaż 22 m2 z pom. technicznym 5 m2 (z dod...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2025
15780375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801566 15780375 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Skrajny segment w zabudowie szeregowej.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
81 m2
2025