• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 89

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15752136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153794 15752136 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 141m2, usytuowany w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość idealna dla rodziny- połączenie komfortu, nowoczesnych rozwiązań i świetnej lokalizacji.Dom posadowiony na d...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 399 000 PLN (9 993 zł/m2)

5
-
140 m2
2021
15621570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22629566 15621570 Wkrótce więcej zdjęć.Ta wyjątkowa oferta sprzedażowa stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących domu o dobrym rozkładzie, w atrakcyjnej lokalizacji i z niskimi kosztami utrzymania. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu umówienia się na obe...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 080 000 PLN (7 200 zł/m2)

6
2
150 m2
2024
15701038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grodzisk Mazowiecki, dworek o pow. ca 450 m, działka 2790 m 24210124 15701038 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.601264167 Dla kogoś, kto ma wizję , pomysł i gotówkę lub możliwości jej pozyskania, oferujemy Państwu dworek z przełomu wieku YIY I XX. Obiekt położony jest na działce o pow. 2790 m² i w czasach świetności, chara...

Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki

1 730 000 PLN (3 844 zł/m2)

11
4
450 m2
-
15624078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22690282 15624078 Dom wolnostojący zbudowany techniką tradycyjną murowaną, ocieplony, z działką o powierzchni 2550 m2.Parter około 90 m2 składa się z:- salonu 25 m2- oddzielnej widnej kuchni 14 m2- sypialni 14 m2- dużego przedpokoju 20 m2- łazienki 11 m2- przestronneg...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

2
1
140 m2
1980
15563743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21408455 15563743 Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy !Blisko do WKD oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Parter:-wiatrołap-korytarz-wc- salon+kuchnia-garażPiętro:-4 sypialnie - łazienkaLokalizacja: Gro...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (7 200 zł/m2)

5
1
125 m2
2026