• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15831999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 26711032 15831999 Na sprzedaż 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 360 m2 oraz parterowy dom wolnostojący 98 m2 z 1988r., na działce 700 m2, Bemowo Jelonki Południowe. Do odświeżenia lub remontu, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch zaprzyjaźnio...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
-
360 m2
1988
15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15844001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom dla rodziny lub firmy 26819837 15844001 Na sprzedaż 9-pokojowy, trzypiętrowy dom wolnostojący, 278m2, na działce 450m2, Bemowo Jelonki Północne.Do remontu, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Dom to:= parter (oddzielne wejście):* 3 pokoje: 40m2, 22m2, 12 m2;* łazienka: prysznic, wc, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 554 zł/m2)

9
-
278 m2
1985
15879052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | taras | garaż | Las Bielański 27607375 15879052 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, posiada taras oraz ogród i oferuje bardzo funkcjonaln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (14 109 zł/m2)

5
3
248 m2
2003
15790928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia | świetny dojazd S2 | bez czynszu 25981196 15790928 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować odnowiony dom o powierzchni 200 m² położony w Wawrze przy ul. Liliowej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do wprowadzenia domu bez d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
2
200 m2
2016
15557312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursus Gołąbki | segment | 4 pokoje | 108 m2 21175980 15557312 REZERWACJA Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment z ogródkiem zlokalizowany przy ul. Barbary Radziwiłłówny w dzielnicy Ursus Gołąbki.Powierzchnia użytkowa domu to 108,83 m2, natomiast powierzchnia całkowita t...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (10 176 zł/m2)

4
2
108 m2
1996
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15719638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Murowany dom na sporej działce, Boernerowo 24575383 15719638 Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936  r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo.Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa rozbudowa. Osiedle i dom wpisane do gminnego rejestru zaby...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (31 481 zł/m2)

2
1
54 m2
1936
15704669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom dla rodziny lub firmy, metro 24269641 15704669 Do sprzedania 3-piętrowy 8-pokojowy dom szeregowy 262m2 z 1980r., na działce 270m2, Bielany Marymont-Kaskada.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny, dla firmy lub inwestycyjnie pod wynajem. Dom to:= parter 61,34 m2:* gabinet z wyjściem na ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (10 305 zł/m2)

8
-
262 m2
1980
15603036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom mieszkalno-usługowy 22247379 15603036 Do kupienia 1-piętrowy dom mieszkalno-usługowy 700 m2, na działce 628 m2, Bielany, Młociny.Działka atrakcijna inwestycijnie dla developera oraz dla osób które chcą prowadzic działalność gospodarczą.Dom-część mieszkalna to:= parter:* kuchnia połączona...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 000 PLN (9 429 zł/m2)

5
-
700 m2
-