• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 411

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15860805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Ogród | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184510 15860805 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15868047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363423 15868047 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320952 15866587 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027
15860804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184507 15860804 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15863142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27239381 15863142 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (13 742 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15881775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27648813 15881775 MALOWNICZA POSIADŁOŚĆ W HENRYKOWIE. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie – Wiśniewie.Dom jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, co wpływa na k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
15894707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948436 15894707 Największym luksusem staje się dziś przestrzeń – a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz z możliwością powiększenia działki! Jedne domy robią wrażenie metrażem, inne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (9 375 zł/m2)

7
3
336 m2
2008
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15831999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 26711032 15831999 Na sprzedaż 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 360 m2 oraz parterowy dom wolnostojący 98 m2 z 1988r., na działce 700 m2, Bemowo Jelonki Południowe. Do odświeżenia lub remontu, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch zaprzyjaźnio...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
-
360 m2
1988