• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 410

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948436 15894707 Największym luksusem staje się dziś przestrzeń – a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz z możliwością powiększenia działki! Jedne domy robią wrażenie metrażem, inne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (9 375 zł/m2)

7
3
336 m2
2008
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15831999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 26711032 15831999 Na sprzedaż 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 360 m2 oraz parterowy dom wolnostojący 98 m2 z 1988r., na działce 700 m2, Bemowo Jelonki Południowe. Do odświeżenia lub remontu, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch zaprzyjaźnio...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
-
360 m2
1988
15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15844001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom dla rodziny lub firmy 26819837 15844001 Na sprzedaż 9-pokojowy, trzypiętrowy dom wolnostojący, 278m2, na działce 450m2, Bemowo Jelonki Północne.Do remontu, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Dom to:= parter (oddzielne wejście):* 3 pokoje: 40m2, 22m2, 12 m2;* łazienka: prysznic, wc, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 554 zł/m2)

9
-
278 m2
1985
15719638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Murowany dom na sporej działce, Boernerowo 24575383 15719638 Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936  r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo.Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa rozbudowa. Osiedle i dom wpisane do gminnego rejestru zaby...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (31 481 zł/m2)

2
1
54 m2
1936
15704669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom dla rodziny lub firmy, metro 24269641 15704669 Do sprzedania 3-piętrowy 8-pokojowy dom szeregowy 262m2 z 1980r., na działce 270m2, Bielany Marymont-Kaskada.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny, dla firmy lub inwestycyjnie pod wynajem. Dom to:= parter 61,34 m2:* gabinet z wyjściem na ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (10 305 zł/m2)

8
-
262 m2
1980
15603036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom mieszkalno-usługowy 22247379 15603036 Do kupienia 1-piętrowy dom mieszkalno-usługowy 700 m2, na działce 628 m2, Bielany, Młociny.Działka atrakcijna inwestycijnie dla developera oraz dla osób które chcą prowadzic działalność gospodarczą.Dom-część mieszkalna to:= parter:* kuchnia połączona...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 000 PLN (9 429 zł/m2)

5
-
700 m2
-
15420454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia dom, biuro, garaż na jednej działce 18144954 15420454 Na sprzedaż dwa budynki mieszkalno-biurowe i garaż posadowione na działce 811 m2, Warszawa Ursynów.Nieruchomość to: budynek mieszkalny 136m2, budynek mieszkalno-biurowy z garażem 184m2 oraz budynek garażowo-magazynowy 71m2. Doskonała propozycja dla r...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (5 113 zł/m2)

6
-
391 m2
-
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011