• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 409

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15704932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy bliźniak, super dla rodziny 24271794 15704932 Do kupienia 8-pokojowy, dwupoziomowy dom-bliźniak 245 m2 z 2010 r., na działce 520 m2, Ursus Czechowice.Do ewentualnego odświeżenia lub remontu, dostępny bez mebli ruchomych, super dla rodziny.Dom to:= parter:* dwa pokoje 11,2m2 i 6,2m2;* łazienka 10...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 350 000 PLN (9 592 zł/m2)

8
-
245 m2
1995
15797480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużym ogrodem w cichej okolicy 26147068 15797480 Na sprzedaż 5-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 360m2, na działce 1200m2, Białołęka, Brzeziny.Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe, niedaleko żłobek, przedszkole, s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
360 m2
2012
15726143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6-pokojowy dom w Starym Aninie 24693536 15726143 Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, Wawer, Anin.Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele mieszkaniowe oraz prowadzenia działalności gospodarczej.Dom ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (9 630 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15705051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący do remontu koło lotniska Chopina 24274439 15705051 Do sprzedania parterowy dom wolnostojący 129m2 z 1960r., na działce 1092 m2, Włochy Opacz Wielka.Do kapitalnego remontu, doskonały dla rodziny, również pod usługi.Kameralna lokalizacja, blisko markety spożywcze, duży sklep sportowy. Do pętli autobuso...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
129 m2
1960
15676195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niższa cena! Przestronny dom dla rodziny lub firmy 23766905 15676195 Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, Wawer, Radość.Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również w podwójnej funkcji: mieszkania dla rodziny oraz prowadzenia działalnośc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

6
-
240 m2
-
15379449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja blisko lasu z sauną, ogrodem 17231825 15379449 Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254 m2, Wesoła, Zielona.Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką. Doskonała propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Znakomicie spraw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 167 zł/m2)

8
-
741 m2
1992
14585153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24546 14585153 Warszawa-Wawer dom 360 m2 JEDYNE 3740 zł. za m2 na działce o powierzchni 907 m2. Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 360 m2 znajdujący się na działce liczącej 907 m2.Nieruchomość nadaje się do generalnego remontu,co daje nieograniczone moż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (3 990 zł/m2)

12
2
401 m2
1985
15893352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908801 15893352 Nieruchomość na działce z atrakcyjnym MPZP, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa – Pyry Leśne, przy ul. Rataja (lokalizacja za budynkiem biurowym Comarch). Wygoda miasta i blisk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 111 zł/m2)

3
1
90 m2
1966
14985109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6115867 14985109 Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na terenie Białołęki (Henryków). Budynek o powierzchni użytkowej ok 290 m2, użytkowany od 1997 roku posadowiony jest na działce o powierzchni 1695 m2.Dom jest zaopatrzony we wszystkie media, łącznie z kanali...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (8 448 zł/m2)

8
3
290 m2
1997
15867139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym potencjałem | Ogród | Stare Bielany 27335837 15867139 DOM W ZABUWIE BLIŻNIACZEJ Z DUŻYM POTENCJAŁEM  STARE BIELANY(English version below)Na sprzedaż oferujemy dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - na Starych Bielanach, przy kameralnej ulicy Kleczewskiej. To ide...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (22 574 zł/m2)

8
2
155 m2
-
15504976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Radość - nowoczesna architektura 20041203 15504976 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wg indywidualnego projektu renomowanej pracowni architektonicznej Bryła budynku z dużymi przeszkleniami ze stolarki aluminiowej na obydwu kondygnacjach dzięki czemu uzyskujemy wrażenie ogrodu wewnątrz domu. Ogró...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (14 633 zł/m2)

4
-
177 m2
2024
15856537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27092564 15856537 Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję w zabudowie bliźniaczej, położoną na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie - Marina Mokotów . Nieruchomość o powierzchni użytkowej 297,52 m2 (powierzchnia c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 000 PLN (31 313 zł/m2)

4
-
297 m2
2006