• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 405

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15765154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465566 15765154 Budynek typu loft!Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym:- powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 -- powierzchnia loftów (każdy z nich zajmuje powierzchnię całego piętra) wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (7 762 zł/m2)

12
6
1546 m2
2019
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15863142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27239381 15863142 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (13 742 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15881775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27648813 15881775 MALOWNICZA POSIADŁOŚĆ W HENRYKOWIE. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie – Wiśniewie.Dom jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, co wpływa na k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
15894707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948436 15894707 Największym luksusem staje się dziś przestrzeń – a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz z możliwością powiększenia działki! Jedne domy robią wrażenie metrażem, inne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (9 375 zł/m2)

7
3
336 m2
2008
14585153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24546 14585153 Warszawa-Wawer dom 360 m2 JEDYNE 3740 zł. za m2 na działce o powierzchni 907 m2. Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 360 m2 znajdujący się na działce liczącej 907 m2.Nieruchomość nadaje się do generalnego remontu,co daje nieograniczone moż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (3 990 zł/m2)

12
2
401 m2
1985
15893352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908801 15893352 Nieruchomość na działce z atrakcyjnym MPZP, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa – Pyry Leśne, przy ul. Rataja (lokalizacja za budynkiem biurowym Comarch). Wygoda miasta i blisk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 111 zł/m2)

3
1
90 m2
1966