• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 30

15894848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949795 15894848 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej !Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.U...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.04 m2
2025
15614025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22485964 15614025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja składa się z sześciu budynków w zabudowie bliźn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 459 000 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
135 m2
2024
15862317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224360 15862317 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomośc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 396 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15862316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224359 15862316 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 315 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15866173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27313781 15866173 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (9 624 zł/m2)

3
2
109 m2
2025
15611897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22439894 15611897 Świetna inwestycja na Psim Polu !!!Duży, 2 piętrowy dom z poddaszem użytkowym i piwnicą idealny pod przedszkole, żłobek, siedzibę firmy, siłownię, SPA, hostel, hotel, biura, itp. Wrocław Psie Pole, ulica KowieńskaPerfekcyjne rozwiązanie dla rodziny w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 700 000 PLN (6 296 zł/m2)

8
2
270 m2
1991
15339495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16240510 15339495 Dom w którym z powodzeniem mogą mieszkać dwie rodziny. Ilość pokoi i dwa niezależne wejścia dają możliwość przystosowania domu dla dwóch niezależnie funkcjonujących rodzin. Dom sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem dla rodzin lub pracownik...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 457 000 PLN (12 285 zł/m2)

7
1
200 m2
1925
15884419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701809 15884419 Do sprzedaży luksusowy dom położony w zacisznej uliczce Psiego Pola, blisko wylotu na Warszawę wjazdu na A8. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, częściowo umeblowany z kameralną działką. Na parterze znajduje się piękna przestrzenna kuchn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (7 911 zł/m2)

5
3
316 m2
2005
15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990