• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 84

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15347777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16445563 15347777 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
12613326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20574 12613326 WYJĄTKOWA OFERTA !!! RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 490 000 PLN (16 939 zł/m2)

8
-
147 m2
1960
13075123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20579 13075123 WYJĄTKOWA OFERTA !!! RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 490 000 PLN (16 939 zł/m2)

8
-
147 m2
1960
15829075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26592913 15829075 Do sprzedania hala magazynowo-produkcyjna, zlokalizowana w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni, przy węźle dróg S6 i S7.Oferta obejmuje sprzedaż czterech działek o łącznej powierzchni 3790m2 zabudowanych obiektami o łącznej powierzchni 2517m2, z czego część pr...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

12 975 000 PLN (5 155 zł/m2)

12
-
2517 m2
1998
15895978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Restauracją! Orłowo! 27964681 15895978 Nowa oferta dostępna w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Nowoczesny budynek z 2024 roku o łącznej powierzchni całkowitej niespełna 422mkw, wyróżnia się wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji dzięki pompie ciepła z ogrzewaniem podłogowym oraz instalac...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 500 000 PLN (10 664 zł/m2)

7
-
422 m2
-
15895699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27963010 15895699 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biurowo-u...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

545 076 PLN (19 600 zł/m2)

1
-
27.81 m2
2024
15895397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962989 15895397 Lokal Gastronomiczny 133,88 m² Parter Orłowo Square Narożna Witryna *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962985 15895696 Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² Parter Orłowo Square Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orło...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 146 180 PLN (23 500 zł/m2)

2
-
133.88 m2
2023
15895547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962991 15895547 Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² Parter Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżowani...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 070 415 PLN (21 500 zł/m2)

2
-
142.81 m2
2023
15895918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962957 15895918 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście. Lokale dają szerokie możliwości aranżacy...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 004 088 PLN (20 400 zł/m2)

2
-
49.22 m2
2023
15895622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962992 15895622 Narożny Lokal Gastronomiczny 126,08 m² Parter Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 126,08 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżow...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 341 120 PLN (26 500 zł/m2)

2
-
126.08 m2
2023
15895595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962210 15895595 Gotowa klinika medyczna Cesja najmu Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej.Placówka jest w pełni przygotowana do prowadzenia...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

469 999 PLN (3 917 zł/m2)

7
-
120 m2
2019