• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 160

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15890635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882672 15890635 Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu INVITE- Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać na zdjęciach, bez najemców, gotowy do sprzedaży i szybkiego ro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (12 216 zł/m2)

1
-
77.77 m2
2014
15889738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860639 15889738 Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63.Kluczowe informacje:Lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (Przedmieście Oławskie)Poziom: 1 (bardzo wygodny i szybki wjazdwyjazd)Numer miejsca: 143Udogodnienia: Ob...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15614050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485941 15614050 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczna, Wrocław. Lokale po odbiorze. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 74,04 m.kw, usytuowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 006 314 PLN (13 599 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15613985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485959 15613985 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale usługowe w stanie deweloperskim już po odbiorze. Pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

11
-
32 m2
2022
15752709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25173139 15752709 Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 958 084 PLN (14 613 zł/m2)

11
-
134 m2
2019
15776155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25695012 15776155 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
13746382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa w centrum 4488 13746382 Oferuję halę produkcyjno-magazynową.Nieruchomość idealna dla inwestorów, producentów przemysłowych lub dla prowadzących działlalność usługową.OPIS BUDYNKUHala jednokondygnacyjna o pow. 850 m2. KONSTRUKCJAHala murowana. Wewnątrz słupy i belki stalowe....

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (3 647 zł/m2)

2
-
850 m2
-
13746411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjno-magazynowa z budynkiem adm. 4489 13746411 Oferuję nieruchomość zabudowaną, składającą się z hali warsztatowej o pow. 14250 m2 i przylegającego do niej 2-kondygnacyjnego budynku administracyjno-socjalnego. Nieruchomość idealna dla inwestorów lub producentów przemysłowych, jak też do tworzenia...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 150 000 PLN (3 000 zł/m2)

2
-
13050 m2
-