• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 160

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27917765 15893743 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 981 500 PLN (13 500 zł/m2)

12
4
369 m2
2026
15325731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15852675 15325731 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
-
422 m2
1996
15865516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27301980 15865516 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108.3m2, położony w budynku biurowo-mieszkalnym we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. Usytuowany na wysokim parterze zadbanego bloku z 2002 roku. Nadaje się na biuro, kancelarię adwokacką, siedzibę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (9 224 zł/m2)

1
-
108.3 m2
2002
14302466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powierzchnia pod dz. gospodarczą I Strzegomska 108639 14302466 Powierzchnia pod działalność gospodarczą I StrzegomskaNowoczesny, trzykondygnacyjny i energooszczędny obiekt mieszczący lokale handlowo-usługowe na parterze oraz dwie kondygnacje biurowe. Konstrukcja budynku umożliwia aranżację lokalu jako open space...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 693 400 PLN (15 047 zł/m2)

11
-
179 m2
2020
15893209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27904112 15893209 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 828 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
1
348 m2
2026
15872699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499715 15872699 Lokal usługowy inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławiaul. Hugona Kołłątaja kamienica po rewitalizacji 2025W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku, po kompleksowej rewitalizacji zakończonej w 2025 roku. Oferujemy lokal inw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (12 149 zł/m2)

3
-
74 m2
1859
15402621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17744411 15402621 Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie MieszczańskiejOpiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602 Cena do negocjacji !Podstawowe informacje:Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2, z witrynami, z wejściem prosto z ulicy, na Kępie Mieszczańskiej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

11
-
56 m2
2019
15860959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27191359 15860959 Na sprzedaż hala o powierzchni 447 m², usytuowana na działce o powierzchni 905 m², zlokalizowana na terenie dawnego PAFFAWAGU - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Nieruchomość charak...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (5 705 zł/m2)

11
-
447 m2
-
14642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20451 14642222 XVIII WIECZNY PAŁAC W SERCU WROCŁAWIA NA SPRZEDAŻ(English descripction below)Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, przy ulicy Kazimierza Wielkiego.Nieruchomość składa się...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 000 000 PLN (5 287 zł/m2)

12
-
3783 m2
1787
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15762362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25402221 15762362 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowanyROI 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwestycji ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15889888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27863435 15889888 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,6 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. gen. Romualda Traugutta we Wrocławiu (Przedmieście Oławskie). Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz witry...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
-
45 m2
1910