• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 367

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15760509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358624 15760509 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m² z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. To idealny wybór zarówno dla inwestora, jak ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

631 900 PLN (19 148 zł/m2)

1
1
33 m2
2022
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15886851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769975 15886851 Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem.Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się u zwieńczenia gdańskiej Drogi Królewskiej, gdzie Długi Targ wp...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

888 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15865529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27302829 15865529 Bardzo atrakcyjna oferta!!!Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Kokoszki przy ul. Irysowej w kameralnym budynku na pierwszym piętrze.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość obwodnicy trójmiejskiej, węzła ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (11 525 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15847547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26919768 15847547 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.Kameralna inwestycja składająca się...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (20 736 zł/m2)

3
1
53 m2
2015
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15885668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27736660 15885668 Gdańsk Brzeźno - Na sprzedaż Apartament z dwoma balkonami, tarasem na dachu, z dwoma miejscami postojowymi i pomieszczeniem gospodarczym, na prestiżowym osiedlu Nadmorski Dwór; Lokalizacja: doskonałe położenie względem innych dzielnic miasta, w sąsie...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 497 280 PLN (32 123 zł/m2)

5
2
140 m2
2013
15673809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23715261 15673809 Gdańsk Jelitkowo - komfortowy Apartament blisko plaży i morza na sprzedaż. Lokalizacja doskonała: ok. 100m do pięknej i szerokiej plaży, tuż przy Parku Regana (wspaniałe tereny rekreacyjne), przy plaży park nadmorski, wzdłuż plaży trasa rowerowa, pro...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 366 360 PLN (36 197 zł/m2)

4
2
93 m2
2006
15605783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22310159 15605783 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska.Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kwMieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku. Elewacja kamienic...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

709 000 PLN (10 426 zł/m2)

3
1
68 m2
1929
15885199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27719689 15885199 Przestronny apartament 4-pokojowy blisko morza – Gdańsk JelitkowoNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86 m², położony na 1. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta – Gdańsku Jelitkowie, zaledwie ...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 520 000 PLN (29 302 zł/m2)

4
1
86 m2
2010
15828189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591952 15828189 Gdańsk Jelitkowo - atrakcyjny apartament w pasie nadmorskim. Lokalizacja: kompleks mieszkaniowy Neptun Park to najlepsza lokalizacja w Trójmieście. Położony przy sosnowym lasku - przejście do ładnej, szerokiej plaży, w sąsiedztwie Parku Regana (teren...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 000 PLN (35 484 zł/m2)

3
1
93 m2
2008
15614626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22498476 15614626 Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji GdańskaZaletyPiękne widokiSolidny deweloper z dużym doświadczeniemUstawne mieszkania w rozsądnych cenachKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC.LokalizacjaOsiedle Horizon powstaje w sąsiedztwie Drogi Zi...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 334 319 PLN (14 826 zł/m2)

4
1
90 m2
2024