• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 363

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15867265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | osobna kuchnia | 42,40 m² | winda 27342869 15867265 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gdańsk Żabianka, ul. Gospody2 pokoje osobna kuchnia 42,40 m² windaPiętro: 211Piwnica: takATUTY NIERUCHOMOŚCI:funkcjonalny układ...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (15 452 zł/m2)

2
-
42 m2
1974
15858971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160231 15858971 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15811341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 2-pokoje, Starówka, m. parkingowe 26435571 15811341 DLA KOGO?-osób szukających mieszkania w ścisłym centrum starego miasta,-pary lub singla ceniących klimat kamienic i miejskie życie,-iwestora - idealne pod wynajem krótkoterminowy,-osób chcących ulokować kapitał w nieruchomości o rosnącej wartości,To ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (17 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1959
15846556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Matemblewo- 3 pok, parking, kameralny budynek 26889800 15846556 Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji Gdańsk -Matemblewo . Dzielnica ta znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co zapewnia ciszę oraz bliskość natury z możliwością  aktywnego wypoczynku w pobliżu ...

Gdańsk (Matemblewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 569 zł/m2)

3
1
58 m2
1990
15834880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wrzeszcz | 2 pokoje | Balkon | Po remoncie 26760979 15834880 MIESZKANIE:Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo atrakcyjne jako inwestycja pod wynajem dzięki funkcjonalnemu układowi i dosko...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (17 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15792495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w świetnej lokalizacji-Morena 26019681 15792495 Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia (świetna komunikacja, sklepy oraz usługi, szkoła , przed...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

725 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15772266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja, dla studenta, młodej rodziny 25607092 15772266 Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny.Najważniejsze atuty nieruchomości:- mieszkanie po kompleksowym remoncie w 2019r- pokoje przestronne i ustawne do t...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (13 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15858969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160223 15858969 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958
15886321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753277 15886321 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

580 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15878722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597336 15878722 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego Długiego Targu.Apartament na 6 i 7 piętrze w budynku z 2026 ro...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 990 000 PLN (24 875 zł/m2)

2
1
80 m2
2024
15840108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766606 15840108 Trzypokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - ul. Do Studzienki 3.Wszystkie zalety centrum w zasięgu ręki - sklepy, usługi, komunikacja miejska, a od lasu dzieli nas kilkuminutowy spacer.Mieszkanie położone na II piętrze trzypiętrowej kamienicy.Obecny układ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (10 609 zł/m2)

3
1
64 m2
1900