• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 363

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15840108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766606 15840108 Trzypokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - ul. Do Studzienki 3.Wszystkie zalety centrum w zasięgu ręki - sklepy, usługi, komunikacja miejska, a od lasu dzieli nas kilkuminutowy spacer.Mieszkanie położone na II piętrze trzypiętrowej kamienicy.Obecny układ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (10 609 zł/m2)

3
1
64 m2
1900
15886851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769975 15886851 Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem.Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się u zwieńczenia gdańskiej Drogi Królewskiej, gdzie Długi Targ wp...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

888 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15857344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121243 15857344 Gaudium Nieruchomości z dumą prezentuje perłę w koronie gdańskich nieruchomości. Apartament, który łączy w sobie prestiżową lokalizację, imponującą przestrzeń oraz stopę zwrotu, której szukają świadomi inwestorzy. Poznaj ofertę, która wyznacza nowe s...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 999 999 PLN (21 390 zł/m2)

3
1
93.5 m2
2010
15847547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26919768 15847547 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.Kameralna inwestycja składająca się...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (20 736 zł/m2)

3
1
53 m2
2015
15896125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowy Horyzont 27970106 15896125 Atuty nieruchomości:- duży, słoneczny balkon- naziemne miejsce parkingowe- komórka lokatorska- wysoki standard wykończenia- przestronne i jasne wnętrza- 5 minut autem do obwodnicy,Oferujemy Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowy Hory...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 054 zł/m2)

3
1
56 m2
2017
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15760507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25358623 15760507 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m², usytuowanych w eleganckim, pięciokondygnacyjnym budynku z 2022 roku. To doskonała propozycja ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (17 770 zł/m2)

5
4
135 m2
2022
15704972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24273249 15704972 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2.• Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut spacerem od latarni morskiej w Nowym Porcie. Świetny punkt komunikac...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15760503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25358629 15760503 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m², zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku, to idealny wybór zarówno dla inwestora, jak i dla osób chcących ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 900 PLN (19 379 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15605783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22310159 15605783 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska.Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kwMieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku. Elewacja kamienic...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

709 000 PLN (10 426 zł/m2)

3
1
68 m2
1929
15896126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk, Blisko centrum, 2 pokoje po remoncie! 27970108 15896126 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W  PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,82 m², położone w spokojnej części Gdańska, Przeróbka - w niedalekiej odległości od historycznego Śródmieścia. Lokal zna...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

2
-
43 m2
1970
15760509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25358624 15760509 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m² z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. To idealny wybór zarówno dla inwestora, jak ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

631 900 PLN (19 148 zł/m2)

1
1
33 m2
2022