• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 462

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15820633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej dzielnicy. 26644836 15820633 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.UWAGA: Część zdjęć przedstawia wizualizacje aranżacyjne i ma charakter poglądowy. Nie odzwierciedlają one aktualnego stanu nieruch...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

385 000 PLN (10 405 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15835628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe I z garażem I zamknięte osiedle 26707880 15835628 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! ATUTY NIERUCHOMOSCI:- Funkcjonalna przestrzeń - unikatowe, 5-pokojowe mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia - Dwupoziomowy układ - wyraźny podział na strefę dzienną oraz prywatną, - Balkon oraz duży taras z widokie...

Gdynia (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 099 000 PLN (12 489 zł/m2)

5
2
88 m2
2006
15896009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 7 piętro z widokiem | Gdynia Redłowo 27965282 15896009 Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,83 m2,  w ekspozycji zachodniej,   zlokalizowane na 7 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w Gdyni Redłowo. Mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim, co pozwala na indy...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 450 320 PLN (19 338 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15895977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje| 14 piętro| wykończone pod klucz| Gdynia 27964776 15895977 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,95 m2,  w wersji wykończonej  pod  klucz. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 14 piętrze budynku, w ekspozycji zachodniej, w nowoczesnej inwestycji w Gdyni Redłowo....

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 010 PLN (25 534 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15861286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana 3 pokoje 27203740 15861286 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie po generalnym remoncie - do wykończenia kuchnia i łazienkaATUTY:I piętro w budynku - najbardziej poszukiwana kondygnacj...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

899 000 PLN (14 047 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 299 000 PLN (16 238 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15850201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
poranna kawa z widokiem na port| top lokalizacja 26991460 15850201 Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je przearanżować na mieszkanie 3 pokojowe (tak jak na przykładowym planie). ...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

619 000 PLN (9 984 zł/m2)

2
1
62 m2
1968
15895820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962827 15895820 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja dla osób ceniących elegancję, komfort oraz wyjątkowy charakter nadmorskiej lokalizacji.Inwestycja realizowana jest w bez...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 190 000 PLN (26 386 zł/m2)

2
1
83 m2
2026
15895825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962843 15895825 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m² położone przy ul. Chylońskiej tuż obok stacji SKM Gdynia Cisowa. To doskonała oferta dla rodziny z dzieć...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

859 000 PLN (10 281 zł/m2)

3
1
83.55 m2
2003
15895835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962891 15895835 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób poszukujących elegancji, komfortu oraz wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nadmorskiego klima...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 190 000 PLN (29 813 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962888 15895684 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni – Orłowie. To propozycja skierowana do osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat n...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 690 000 PLN (34 486 zł/m2)

4
1
107 m2
2026
15895757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962875 15895757 Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej gotowego lokum do zamieszkania. Mieszkanie ma s...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952