• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 507

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15625197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22715125 15625197 Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu.Do sprzedaży uroczy apartament  o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku w  kameralnym Apartamentowcu z windą.Budynek został wybudowany w 2...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
76 m2
2005
15871307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464985 15871307 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m² , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na mały balkon, - syp...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (8 758 zł/m2)

2
-
33 m2
1970
15888473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814353 15888473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker------ BALKON ------------- BLISKO POLITECHNIKI ŚW., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych ------------ PRZED BLOKIEM PARKING ------------- OGRZEWANIE Z SIECI MIEJSKIEJ------------- CIEP...

Kielce (Bocianek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 000 PLN (10 380 zł/m2)

3
-
50 m2
1975
15888160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27804640 15888160 Kontakt telefoniczny: 660698220Nowoczesne osiedle w harmonii z naturą – Kielce, ul. Piekoszowska 281W sercu zielonej części Kielc powstaje inwestycja, która zmienia dotychczasowe standardy komfortowego życia. Enklawa Ślichowice to kameralne osiedle s...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

364 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
36.4 m2
2026
15887839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795683 15887839 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach . Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo sklepów, szkoła, przed...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 000 PLN (7 310 zł/m2)

4
-
71 m2
1984
15878306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27593837 15878306 REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania wchodzą: - pokój o pow. ok. 19,5 m2 - widna kuc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

270 000 PLN (8 438 zł/m2)

1
-
32 m2
1956
15883874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681489 15883874 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m² Kielce, os. SadyNa sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² z piwnicą, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym budynku z windą, na popularnym i świetnie skomun...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

2
1
47 m2
1973
15697749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24136318 15697749 REZERWACJA Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra Górka, tuż obok rezerwatu Wietrznia . Powierzch...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2024
15788082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25932245 15788082 Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 19 m2 - sypialnia o pow. ok. 9,9 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15227680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13262479 15227680 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla KSM. Mieszkanie składa się z: wiatrołapu, komunikacji, 2 sypialni, salonu z anek...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15227682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13262477 15227682 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla KSM. Mieszkanie składa się z: wiatrołapu, komunikacji, 3 sypialni, salonu z ane...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15835182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26755544 15835182 Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m² wysoki standard Kielce HerbyNa sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kielcach os. Herby. Nieruchomość wykończona w wysokim stan...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

529 000 PLN (9 618 zł/m2)

3
1
55 m2
2013