• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 507

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527592 15876049 Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym osiedlu przy ulicy Karskiego na osiedlu Pod Telegrafem w Kielcach. Cent...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 150 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
90 m2
2018
15882409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27663560 15882409 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow. ok.19,15 m2, z wyjściem na zadaszony balkon - sypialni o...

Kielce (Pod dalnią) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (8 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1989
15656329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23410344 15656329 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,75 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Dolomitowej, na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, osiedle ...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

324 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
-
39 m2
1977
15886095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27748242 15886095 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,5 m², położone przy ul. Zagórskiej 13 w Kielcach, w samym centrum miasta.Lokal znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku z 1959 roku. Budynkiem zarządza wspó...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

265 000 PLN (7 910 zł/m2)

1
1
33.5 m2
1959
15829240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646739 15829240 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w III piętrowym kameralnym bloku przy ul. Bema. Mieszkanie obecnie składa się z widnej osobnej kuchni, korytarza, łazienki razem z WC, dużego przestronnego salonu oraz osobnej sypialni. Do...

Kielce (Psie górki) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
-
51 m2
1955
15830438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26673407 15830438 Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki razem z ...

Kielce (Kadzielnia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

379 000 PLN (7 735 zł/m2)

2
-
49 m2
1969
15877835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27580594 15877835 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej o podwyższonym standardzie, z dbałością o każdy d...

Kielce (Jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1968
15856520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091954 15856520 Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul. Jarońskich. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z otwartą k...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

3
-
58 m2
2005
15811713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26441784 15811713 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Mazurskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, łazienki, osobnej ciemnej kuchni oraz salonu. Do mieszkania przyn...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

284 000 PLN (7 676 zł/m2)

2
-
37 m2
1969
15881497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634769 15881497 Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m² , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy frontowej z 1914 roku. Budynek został wzniesiony...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

833 133 PLN (9 056 zł/m2)

3
-
92 m2
1914
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 480 PLN (12 073 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15836398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711393 15836398 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, - 3 sypialnie, - łazienka, - p...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

701 200 PLN (10 017 zł/m2)

4
-
70 m2
2024