• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 507

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15529039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20580302 15529039 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15835945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707624 15835945 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,56 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

620 894 PLN (10 179 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15694481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24086784 15694481 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,54 m² zlokalizowane na I piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy BaranówekStadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym (24,11 m2), - 3 ...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

961 496 PLN (12 487 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15548737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919589 15548737 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15548739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919568 15548739 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,58 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

737 274 PLN (10 384 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15529018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580304 15529018 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 43,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

482 900 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15835567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26709450 15835567 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15880957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27617824 15880957 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Kielce przy ul. Piekoszowskiej - idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz świetną lokalizację. Lokal o powierzchni 48 m² usytuowany j...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15880956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27617814 15880956 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie „pod klucz”, które łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i świetną lokalizację w Kielce przy ul. Piekoszowskiej. To 48 m² perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni, usytuo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15806115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26323806 15806115 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m²Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na 3. piętrze zadbanego budynku w doskonałej lokalizacji przy ul. Piekoszowskiej w Ki...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

296 000 PLN (11 385 zł/m2)

2
1
26 m2
1979
15845428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26860799 15845428 LUKSUSOWE MIESZKANIE W CENTRUM KIELC81 m² 900 000 złNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość łączy nowoczesny design, przestrzeń oraz funkcjonalny układ pomieszczeń.Najważniejsze informac...

Kielce (Śródmieście) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

869 000 PLN (9 656 zł/m2)

3
1
90 m2
2008
15829849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646679 15829849 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m²Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż s...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

439 000 PLN (10 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1980