• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 759

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15825817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647402 15825817 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 640 PLN (14 213 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15825735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647400 15825735 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15825696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647399 15825696 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektarow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 338 000 PLN (14 867 zł/m2)

3
-
90 m2
2023
15825657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647398 15825657 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (17 917 zł/m2)

4
-
120 m2
2023
15825889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647356 15825889 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 912 PLN (18 205 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15825651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647350 15825651 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 147 721 PLN (16 634 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15825770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647345 15825770 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 957 PLN (20 864 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15825887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647340 15825887 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 763 PLN (18 557 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15825727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647336 15825727 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

774 230 PLN (20 374 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647329 15825768 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 322 PLN (20 535 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647322 15825807 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 096 199 PLN (18 270 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15825686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647319 15825686 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokaliz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

778 541 PLN (18 989 zł/m2)

2
-
41 m2
2026