• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15868881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27393952 15868881 Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze internetowe, miejsce postojowe, podzielniki ciepła, pralnia, rolety, telewizja kablowa, teren ogrodzony, wodomierz; Rozkład: do odświeżenia, do własn...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

910 000 PLN (12 817 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15894406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942019 15894406 Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku. To idealna propozycja dla ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

435 000 PLN (16 731 zł/m2)

1
-
26 m2
1990
15834574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26811462 15834574 OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE - UMOWA PRZEDWSTĘPNANa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie (które można przerobić na 3-pokojowe) - ul. Jana Palacha 13, Kraków dzielnica AzoryOpis nieruchomości:Mieszkanie o powierzchni 49,91 m², położone w starszym bloku (typowe b...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (12 723 zł/m2)

2
1
49.91 m2
1980
15882482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27664951 15882482 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w pobliżu ul. Krupniczej i Stude...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 545 000 PLN (15 928 zł/m2)

3
1
97 m2
-
15532834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20659390 15532834 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Bosacka, Stare Miasto 59 m Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone przy ul. Bosackiej, w prestiżowej części Starego Miasta w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze klimatyczne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15727930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24727934 15727930 KRAKÓW-KRO WODRZA (ŁOBZÓW) REJON UL. CIESZYŃSKIEJ CENTRUM MIASTA! DOSKONAŁA LOKALIZACJA OK.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 POKOJE OK. 35,4 m2!! WYKOŃCZONE GOTOWE DO WPRO...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (23 583 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15887070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27775275 15887070 Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, winda; Rozkład: jednostronny, ustawne; Do sprzedaży gustowna w pełni urządzona i umeblowana kawalerka o powierzchni 26,57 m2 przy ul. Polonijnej w pobliżu ulic Wielicka, Okólna W Krakowie. Funkcjonalne miesz...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

520 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
26 m2
-
15791437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25991800 15791437 Dodatkowo: balkon, duża piwnica; Rozkład: dwustronny, korzystny układ, pokoje przechodnie, ustawne; Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,91m2 mieszczące się na parterze w 3 piętrowej odnowionej kamienicy przy ul. Kasztelańska okolica ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (16 648 zł/m2)

2
1
54 m2
-
15864636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27271448 15864636 Doskonała lokalizacja-Centrum Krakowa 10 min spacerkiem Rynek Główny! 2-pokojowe mieszkanie 56,2m² z dużym tarasem garderoba + strefa biurowahome office Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 119 000 PLN (19 982 zł/m2)

2
-
56 m2
2016
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

458 000 PLN (20 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15637707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22988657 15637707 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Floriańskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 103 m, ul. Floriańska św. MarkaDo ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (24 272 zł/m2)

3
-
103 m2
1928