• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 146

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15853995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067446 15853995 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania.Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użytku własnego. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineprhyos (jeśli...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (9 273 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15827719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598102 15827719 Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz komfortowych warunków życia.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

734 000 PLN (10 489 zł/m2)

3
-
69.98 m2
2001
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem)LOKALI...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15861250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201235 15861250 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji, zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

309 000 PLN (8 068 zł/m2)

2
-
38.3 m2
1965
15757890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308795 15757890 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 77 m2 na kameralnym osiedlu Leśna Oaza (ul. Zientary-Malewskiej) - propozycja dla osób ceniących bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku, a jednocześnie komfortowe, przestronne wnętrza. Funkcjonalny rozkład ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

970 000 PLN (12 568 zł/m2)

3
1
77.18 m2
2021
15697191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24128498 15697191 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności gospodarczej.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinero01zh ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (12 005 zł/m2)

2
1
60.81 m2
2014
15604422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22286436 15604422 3-4 pokojowe nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy tuż przy Parku Centralnym, Starym Mieście, z funkcjonalną antresolą, drugą łazienką na piętrze. Obejrzyj wirtualny spacer: https:sb360.onlinemjfzmh ( jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (8 673 zł/m2)

3
2
98 m2
2020
15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15466815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 19198387 15466815 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

454 720 PLN (16 240 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991