• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 145

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15859468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Wiecherta, duży balkon, oddzielna kuchnia 27168085 15859468 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16.LokalizacjaNieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, szkoły i przedszko...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

440 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1989
15869754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408264 15869754 >>REZERWACJA<<GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,75 m2, położone na parterze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą przy ul. Bartąskiej 3M w Olsztynie. Wnętrze...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (10 372 zł/m2)

3
1
57.75 m2
2012
15862420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia ! 27226382 15862420 Szukasz funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych kosztów?Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż atrakcyjn...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

590 000 PLN (11 800 zł/m2)

3
1
50 m2
2005
15885480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Orłowicza, na Osiedlu Nagórki 27732129 15885480 Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku przy ulicy Orłowicza, na Osiedlu Nagórki w Olsztynie. Lokal posiada powierzchnię użytkową 48,30 m2 i składa się z 2 niezależnych pokoi, otwartej kuchni, łazienki z wc i przedpo...

Olsztyn (Nagórki), ul. Mieczysława Orłowicza

429 000 PLN (8 882 zł/m2)

2
1
48.3 m2
1980
15885474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Pana Tadeusza 27732055 15885474 Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się z czterech pokoi (ok 15,41 m2, 11,5 m2, 7,4 m2 i 7,12 m2), o...

Olsztyn (Pojezierze), ul. Pana Tadeusza 9

495 000 PLN (8 549 zł/m2)

4
1
57.9 m2
1975
15883881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681499 15883881 Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i tanie w utrzymaniu mieszkanie po remoncie . Lokal został zaaranżowany na 2 pokoje . Gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia ! Mieszkanie zostało poddane generalnemu remontowi 3 lata temu - nie wymaga żadnych...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

312 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
24 m2
-
15883750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39 m² | 2 pokoje + balkon | Żołnierska 27675680 15883750 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 20, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.Lokal znajduje się na 9. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu. Budynek przeszedł modernizację - został ocieplony, ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15843643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26808789 15843643 PREMIUM APARTAMENT NAD JEZIOREM UKIEL GOTOWY DO WEJŚCIA REWELACYJNA LOKALIZACJA Oferujemy do sprzedaży gotowy apartament o wysokim standardzie wykończenia , położony tuż przy plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel — jednym z najpięknie...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

506 000 PLN (15 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15875061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27524884 15875061 GRUPACDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, niezwykle jasne mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Zientary-Malewskiej 61 w Olsztynie. Inwestycja została oddana do użytku w 2021 roku, co gwarantuje nowoczesne stand...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
-
52.02 m2
2021
15868339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27380548 15868339 >>REZERWACJA<<GrupaCDF oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w zadbanym, tr...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

450 000 PLN (8 844 zł/m2)

2
1
50.88 m2
2013
15780782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25813178 15780782 Dwupoziomowe mieszkanie 77 m² (107 m² po podłodze) Olsztyn, ul. Hallera, Osiedle GenerałówTo nie jest mieszkanie dla każdego To przestrzeń dla osoby z wizją, która tchnie w nie duszę i będzie cieszyć się jego ogromnym potencjałem.Na sprzedaż piękne,...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

750 000 PLN (9 868 zł/m2)

4
1
76 m2
1999
15869074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Quatro, ul. Poprzeczna 27399139 15869074 Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położonym przy ulicy Poprzecznej, w olsztyńskiej dzielnicy Podleśna. Lokal posiada powierzchnię użytkową 60,45 m2 i składa się z: - pokoju dzienn...

Olsztyn (Podleśna), Poprzeczna 28

798 000 PLN (13 190 zł/m2)

3
1
60.5 m2
2022