• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 145

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14636719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 153353 14636719 Chciałbym Tobie zaproponować ofertę lokalu mieszkalnego 3 pokojowego znajdującego się w ścisłym centrum Olsztyna - przy ul. Dąbrowszczaków 26. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m 2 znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1901 roku, znajdujące...

Olsztyn (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

449 000 PLN (6 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1901
15865390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27297201 15865390 Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Małeckiego w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego wybudowanego w 1999 roku, a więc w nowej technologii. Budynek jest co rusz mod...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (8 770 zł/m2)

4
-
74 m2
1999
15799511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26190871 15799511 Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kościuszki 92 w Olsztynie. Budynek w którym znajduje się mieszkanie zostało wybudowane w 2013 roku i usytuowane jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku mieszkalneg...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (14 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2013
15798546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26175635 15798546 REZERWACJA! Oferuję przeznaczone do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tęczowy Las 4. Mieszkanie usytuowane jest na parterze (bardzo istotna kwestia dla osób starszych oraz dla osób z ograniczeniami ruchow...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (11 089 zł/m2)

2
-
45 m2
2011
15595277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22073940 15595277 GrupaCDF oferuje do sprzedaży przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,08 m², znajdujące się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z windą, wybudowanym w 2013 roku przy ul. Pimpickiego 8 w Olsztynie.Mieszkanie oferuje nowoczesny i funkcj...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

834 000 PLN (9 803 zł/m2)

4
2
85.08 m2
2013
15821632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26576771 15821632 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Olsztyn, Podgrodzie, ul. Lengowskiego 70,3 m² Garaż, piwnica, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m², usytuowane na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Lengowskiego w Olsztynie. Budynek z lat ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (7 246 zł/m2)

3
1
70.25 m2
1930
15864763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia 27272356 15864763 Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Boenigka 24B w Olsztynie. Lokal jest gotowy do wprowadzenia - nie wymaga żadnych nakładów finansowych.Mieszkanie składa się z trzech niezale...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

525 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15864036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Kołobrzeskiej 27262130 15864036 Poszukujesz mieszkania dobrze wykończonego, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i nie marnować czasu, energii i nerwów na remont? Jeśli tak, zapoznaj się z poniższą ofertą. Zapraszam do mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w...

Olsztyn (Pojezierze), ul. Kołobrzeska 13A

507 600 PLN (10 800 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15863574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 27252250 15863574 Biuro nieruchmości Goodlife-Estates oferuje Państwu jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ulicy Igora Sikiryckiego na osiedlu Pieczewo,słynącego z bliskości zieleni,parków,lasów i jezior.Lokalizacja: Nieruchmość odsunięta jes...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

485 000 PLN (10 104 zł/m2)

3
1
48 m2
1998
15858762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. Iwaszkiewicza, Osiedle Mleczne, 2 piętro 27154492 15858762 Na sprzedaż 4‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu Mlecznym przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 38 w Olsztynie.LokalizacjaOsiedle Mleczne to spokojna, cicha część miasta z licznymi terenami zielonymi. W sąsiedztwie z...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

645 000 PLN (8 836 zł/m2)

4
1
73 m2
1993
15841975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokoje PANORAMA 26803021 15841975 Good Life Estates oferuje na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 65,76 m², położone na nowoczesnym osiedlu Panorama przy ul. ulica Wincentego Pstrowskiego 7B w Olsztynie. Lokalizacja na obrzeżach centrum miasta zapewnia szy...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

899 000 PLN (13 831 zł/m2)

3
1
65 m2
2025
15831161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Wojska Polskiego 49,4 m2, kuchnia, 2 piętro 26687904 15831161 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m² z piwnicą, położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego 57B na Zatorzu. Lokal do remontu, dostępny od zaraz..LokalizacjaNieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej części Ol...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

335 000 PLN (6 837 zł/m2)

2
1
49 m2
1940