• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sicienko Mrotecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sicienko i Mrotecka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15771945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 2 pokoje przy Galerii Mokotów 25597384 15771945 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 39 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec.Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singlasingielki, pary lub małej rodziny.Mieszkanie to:* salon 21,63m2 z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (17 895 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15718393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje z balkonem, blisko parku 24552545 15718393 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 86 m2, wysoki parter11 z windą w budynku z 1989 r. przy ul. Picassa, Białołęka Tarchomin.Przestronne, jasne, ciche, ustawne, do ewentualnego remontu, dostępne z meblami. Idealne dla rodziny.Mieszkanie to:* pokój z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (9 884 zł/m2)

4
-
86 m2
1989
15682854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie 23886261 15682854 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 44 bez windy, w nowoczesnej nadbudowie z 2011r. w kamienicy z 1935r., Stary Mokotów.Nowoczesne, stylowe wnętrze połączone z elegancją przedwojennej kamienicy, znakomite dla singlasingielki, pary lub inw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 352 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
-
52 m2
1935
15627644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe studio w kamienicy blisko metra 22788131 15627644 Na sprzedaż studio 30 m2, piętro 13 bez windy, w budynku z 1932r., Wola Czyste.Mieszkanie po remoncie, idealne dla singlasingielki lub pary, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój z aneksem kuchennym: kanapa, stolik kawowy, szafka rt...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1932
15464841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje dla rodziny, blisko metro 19144964 15464841 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m2, piętro 33 bez windy w budynku z 1961 r., Wola, Ulrychów.Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem (obecnie są najemcy).Mieszkanie to:...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

3
-
53 m2
1961
15412306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje gotowe do wprowadzenia się 17954643 15412306 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 15 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 16 m2 z aneksem kuchennym 5 m2 i wyjśc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 460 zł/m2)

3
-
63 m2
2007
15898027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament premium w sercu Augustowa 28020862 15898027 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są miejsca, do których chce się wracać. Ten apartament został stworzony właśnie po to — aby ...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

350 000 PLN (14 000 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15897424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002474 15897424 MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

950 000 PLN (13 768 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15897423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002473 15897423 NOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o pow...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
100 m2
2025
15840248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772176 15840248 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEMBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Każde mieszkanie ma taras, balkon lub log...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 432 PLN (12 732 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15752696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173060 15752696 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ I BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z ANTRESOLĄ I balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 78,72 m, po...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

648 900 PLN (8 214 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024