• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

Znalezionych ofert: 40

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15895692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962953 15895692 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 317 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1982
15884277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698696 15884277 3 pokoje 63,83 m2 balkon + taras 1 piętro Zabrze, ul. Banachiewicza Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,83 m2 , położone na 1 piętrze w niskim bloku w Zabrzu (ul. Banachiewicza, os. Kopernika). ...

Zabrze (Osiedle mikołaja kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

420 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15894951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952986 15894951 PAKIET INWESTYCYJNY - 2 LOKALE, 2 KSIĘGI WIECZYSTE Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna propozycja dla inwestora szukającego gotoweg...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

249 000 PLN (5 533 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15705996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24295817 15705996 Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m² Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na pograniczu Zabrza i Bytomia, w dzielnicy Biskupice.Powierzc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
159 m2
1928
15889789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861625 15889789 Zabrze ul: Chełmońskiego 23 2 pokoje bardzo blisko SCCSSzukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem?Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

259 000 PLN (6 167 zł/m2)

2
1
42 m2
1929
15866224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27316367 15866224 To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób indywidualnych szukających swojego nowego miejsca na ziemi. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania!Nieruchomość wyróżniają bardzo dobre warunki oświetleniowe jest ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

210 000 PLN (4 375 zł/m2)

2
1
48 m2
1870
15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920
15881317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628181 15881317 Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie.Lokal znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą (winda po remoncie w kwietniu 202...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

389 000 PLN (6 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15863690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254756 15863690 Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,10 m2 oraz zaadaptowana część wsp&amp...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

365 000 PLN (6 636 zł/m2)

2
-
55 m2
1970
15883815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
92,5 m² | Zabrze blisko Gliwic | po remoncie 27675994 15883815 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m², położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do ż...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

489 000 PLN (5 315 zł/m2)

4
2
92 m2
-
15882221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | 41 m² | gotowe do zamieszka 27658385 15882221 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m², zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Sierotki, w kamienicy, stanowiącego idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Najważnie...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

245 000 PLN (5 976 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15862417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27226385 15862417 Mieszkanie z dużą loggia, która może stać się Twoim azylem i miejscem do relaksu.Takie oferty nie zdarzają się często! - Nie zwlekaj i umów się na prezentację mieszkania już dziś - tel. 530709334.Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie z dużą logg...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

355 000 PLN (6 339 zł/m2)

2
1
56 m2
1975