• Nieruchomości na sprzedaż

Dom wolnostojący

  • Pokoje12
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 600m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 2 900 000 PLN
  • MiastoPrzybysław
  • Rok budowy1850

Opis szczegółowy

Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość inwestycyjną w zachodniopomorskim , gm. Krzęcin . 21 ha gruntów z pałacem i parkiem
Zachowany układ pierwotny dworu.
Park z pałacem : 6 ha
Folwark : 5 ha m2 inwestycyjnego gruntu z możliwością wyburzenia zabudowań
Ziemia orna : 10 ha

Pałac oddalony jest od pola golfowego MODRY LAS ok. 10 km( 3- cie co do wielkości pole w Europie),

Co do instalacji, to jest wszystko : wodociąg i kanalizacja. W pałacu jest gaz . Są tez studnie w parku i krany .

Zarówno pałac, jak i park wpisane są w rejestr zabytków (pałac pod numerem A-71( znak DZ-4200/76/0/2000/2001), natomiast zabudowania folwarku można rozebrać pozyskując bardzo drogi materiał czerwonej cegły i pięknego kamienia polnego.

Opracowana jest koncepcja architektoniczna Sophienhof Senior Residence , która jest dostępna podczas spotkania

Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana pomiędzy Berlinem -Szczecinem- Poznaniem

Dodatkowo- teren jest ochraniany . W biurze mamy pełną dokumentacje historyczną wraz ze szczegółowym opisem dendrologicznym parku oraz piękną historią rodu Von Glahn

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14711662
  • Data publikacji: 19 maja 2026 02:25 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 12

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Własne

Mapa

Zachodniopomorskie, Przybysław ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Przybysław

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 14711662

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 900 000 PLN

4 833 zł/m2
Przybysław (Zachodniopomorskie, gm. Krzęcin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 600m2
  • Pokoje 12
  • Rok budowy 1850

Opis - Dom Wolnostojący

Zachowany układ pierwotny dworu.
Park z pałacem : 6 ha
Ziemia orna : 10 ha

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14711662
  • Data publikacji: 19 maja 2026 02:25 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 12

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Własne