- Nieruchomości na sprzedaż
Dom wolnostojący
- Pokoje7
- Łazienki3
- Powierzchnia 300m2
- Rodzaj Dom wolnostojący
- Cena 1 250 000 PLN
- MiastoSkawina
- Rok budowy1996
Opis szczegółowy
Oferuję na sprzedaż przestronny dom na 5-arowej działce położony niemal w centrum Skawiny. Nieruchomość za sprawą dużej ilości pokoi oraz kilku kondygnacji posiada ogromny potencjał umożliwiający zamieszkanie w nim dwóch rodzin - na przykład rodzice z dziećmi + dziadkowie lub przekształcenie jej w mniejsze mieszkania/pokoje na wynajem.
Z kolei jej usytuowanie zapewnia fantastyczny dostęp do infrastruktury typu szkoły, sklepy oraz dojazd do Krakowa komunikacją miejską.
Dom znajduje się na kameralnym "osiedlu" domków dzięki czemu nie przejeżdża obok nich nikt oprócz mieszkańców, co gwarantuje ciszę, spokój, prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa.
Dom
Przestronny dom wybudowany w 1997 roku o powierzchni około 300m2 składa się z 4 kondygancji. Nieruchomość w swojej bryle posiada 2 balkony oraz 1 duży taras. Z kolei kameralny ogród daje możliwość odpoczynku w cieniu drzew po ciężkim dniu oraz organizacji imprez rodzinnych w drewnianej altance.
Rozkład:
Parter: garaż, 2 pokoje, łazienka 1 piętro: przestronny salon z kominkiem z wyjściem na taras, pokój, kuchnia, łazienka2 piętro: 3 sypialnie, kuchnia, łazienkaPoddasze: otwarta przestrzeń dająca możliwości aranżacyjne, łazienka
Dla kogo owa nieruchomość?
dla dużej rodziny, która potrzebuje dużej ilości pokoi dla rodziny 2-pokoleniowej - 2 niezależne wejścia domu oraz klatka schodowa dają możliwość mieszkania razem, a jednocześnie osobnodla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą w miejscu zamieszkania - parter z oddzielnym wejściem stanowi ku temu świetną okazję inwestora, który przekształci dom w mniejsze mieszkania, pokoje na wynajem czy hotel pracowniczy
W przypadku zainteresowania ofertą zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, a agentów nieruchomości do wpsółpracy!
CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.
Ewelina Sendecka
Agent prowadzący RE/MAX LIVING
T: .502.039.137
Międzynarodowa Agencja Nieruchomości
RE/MAX LIVING
ul. Królowej Jadwigi 237 lok. 2
Wola Justowska, 30-218 Kraków
T: .728.496.481
,
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15868064
- Data publikacji: 18 maja 2026 10:49 (1 dzień temu)
- Liczba łazienek: 3
- Liczba pokoi: 7
Mapa
Małopolskie, Skawina ,
Dom wolnostojący na sprzedaż - Skawina
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15868064
1 250 000 PLN
4 167 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 300m2
- Pokoje 7
- Łazienki 3
- Rok budowy 1996