• Nieruchomości na sprzedaż

Apartament premium | cisza | Wilanów

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 80m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 680 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

Apartament dla wymagających - design, cisza i ponadczasowa jakość | Wilanów

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 80,4 m², położony w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy Osi Królewskiej. To propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej niż standardowego mieszkania - przestrzeni z charakterem, zaprojektowanej świadomie i bez kompromisów jakościowych.

Już od pierwszego kroku czuć, że to wnętrze powstało z myślą o estetyce i komforcie. Ponadstandardowa wysokość (ok. 2,9 m), duże przeszklenia oraz drzwi sięgające niemal sufitu budują poczucie przestrzeni i elegancji. Wnętrze wykończone zostało wysokiej klasy materiałami - znajdziemy tu m.in. bieloną deskę podłogową po renowacji oraz efektowne elementy ze szkła, które nadają całości nowoczesny, spójny charakter.

To mieszkanie wyróżnia się detalami, których nie znajdziesz w typowych realizacjach:
designerskie oświetlenie sterowane bezprzewodowo.
klimatyczny biokominek.
projektor z ekranem i nagłośnienie 5.1 Bose z amplitunerem Marantz - gotowe kino domowe
unikatowe akwarium wkomponowane w ścianę.
przemyślane zabudowy stolarskie i duża garderoba z sejfem.

Funkcjonalny i przemyślany układ:
przestronny salon z wyjściem na loggię (~8 m²).
oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia (AGD Siemens).
sypialnia główna.
drugi pokój (gabinet / sypialnia).
komfortowa łazienka z wanną i dużym prysznicem.
hol z zabudową (pralka + suszarka).
oddzielna garderoba.
Cisza, prywatność i bezpieczeństwo

Apartament znajduje się na parterze kameralnego, 3-piętrowego apartamentowca (2008 r.), na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem. Ekspozycja południowo-wschodnia oraz położenie wewnątrz osiedla, z dala od ulic gwarantują wyjątkową ciszę i spokój - rzadko spotykane w tej lokalizacji.

Do dyspozycji mieszkańców jest zadbane, zielone patio.

Lokalizacja:
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane restauracje, kawiarnie i pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Spacerem w kilka minut dotrzesz m.in. do kompleksu Royal Wilanów czy popularnych miejsc spotkań.

Dodatkowe atuty:
mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez nakładów
pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń
niski czynsz - ok. 930 zł
miejsce parkingowe w garażu - możliwość wynajęcia miejsca z opcją zakupu
winda w budynku
całe wyposażenie w cenie

To propozycja dla osób, które cenią dopasowaną architekturę wnętrz, wysoką jakość materiałów i niepowtarzalny klimat, zamiast powtarzalnych, katalogowych rozwiązań.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889082
  • Data publikacji: 11 maja 2026 12:22 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów ,
Jakub Lichoński

Jakub Lichoński

+48XXXXXX155
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wilanów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889082

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 680 000 PLN

21 000 zł/m2
Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jakub Lichoński

+48576988155

Główne cechy:

  • Powierzchnia 80m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2010

Opis - Apartament premium | cisza | Wilanów

designerskie oświetlenie sterowane bezprzewodowo.
klimatyczny biokominek.
unikatowe akwarium wkomponowane w ścianę.
przemyślane zabudowy stolarskie i duża garderoba z sejfem.

Funkcjonalny i przemyślany układ:
przestronny salon z wyjściem na loggię (~8 m²).
oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia (AGD Siemens).
sypialnia główna.
drugi pokój (gabinet / sypialnia).
komfortowa łazienka z wanną i dużym prysznicem.
hol z zabudową (pralka + suszarka).