• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 455

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15897017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27992460 15897017 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu na ul.Górnośląskiej położone na ostatnim 10 piętrze z balkonem i możliwością wynajęcia parkingu.To doskonała propozycja ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (19 892 zł/m2)

3
-
46.5 m2
1968
15895956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964029 15895956 Mieszkanie na warszawskich Bielanach to spokój bielańskich osiedli, kameralna zabudowa z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz licznymi terenami rekreacyjnymi.Rozkład mieszkania:pokój dzienny z wyjściem na słoneczny balkon 19 mkw.sypialnia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 124 000 PLN (16 057 zł/m2)

3
1
70 m2
1999
15858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Mokotowie po generalnym remoncie 27150301 15858555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m², położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu z księgą wieczystą.Najważniejsze atuty:P...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (22 857 zł/m2)

2
1
56 m2
1996
15855922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079336 15855922 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny.Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, dwustronny, bardzo jasny oferuje przestrzeń, którą trudno ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
63 m2
1980