• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 42m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 540 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

|
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego.

Lokal usytuowany jest na niskim parterze i wyróżnia się prywatnym ogródkiem, który zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu.

Dzięki funkcjonalnemu układowi oraz położeniu na parterze, mieszkanie daje możliwość adaptacji pod działalność usługową - doskonale sprawdzi się jako kameralny salon kosmetyczny, gabinet stylizacji paznokci, przestrzeń beauty, a także fryzjer lub barber.

Układ mieszkania obejmuje:

- przestronny salon
- oddzielną sypialnię
- łazienkę
- przedpokój
- prywatny ogródek

Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do wprowadzenia. Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) gwarantuje dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.

Atuty nieruchomości:

- atrakcyjna lokalizacja blisko centrum (ok. 15 minut spacerem do Galerii Krakowskiej)
- spokojna okolica zapewniająca ciszę i prywatność
- idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem
- w pobliżu uczelnie, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, liczne punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne

Kontakt
Norbert Borowiak
XXXXX177

Jestem wyłącznym opiekunem sprzedaży nieruchomości.

Przy każdej prezentacji nieruchomości zawieram z klientami umowę pośrednictwa.
Tarasy: taras duży |
Liczba tarasów: 1 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 42,4100 |
Rok budowy: 2000 |
Liczba pokoi: 2 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,5500 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: panele |
Ściany pokoi: zwykłe |
Typ kuchni: oddzielna |
Podłoga kuchni: panele |
Typ łazienki: osobno z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: nowego typu |
Podłoga łazienki: gres |
Ściany łazienki: glazura |
Liczba WC: 1 |
Glazura WC: nowego typu |
Podłoga WC: gres |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: panele |
Ściany przedpokoi: zwykłe |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Norbert Borowiak |
XXXXX177 |

::DANE BIURA |
Oddział BS1, Kapelanka |
Kapelanka 1A/1 |
30-347 Kraków |
12XXXXX-12

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889586
  • Data publikacji: 12 maja 2026 10:22 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki ,
Norbert Borowiak

Norbert Borowiak

+48XXXXXX177
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889586

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

540 000 PLN

12 857 zł/m2
Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

Norbert Borowiak

+48577072177

Główne cechy:

  • Powierzchnia 42m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2000

Opis - Mieszkanie

|

- spokojna okolica zapewniająca ciszę i prywatność

Kontakt
Norbert Borowiak
577 072 177

Jestem wyłącznym opiekunem sprzedaży nieruchomości.

::DODATKOWE INFORMACJE |
Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny |
Dozór budynku: os. zamknięte |