• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 41.31m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 535 000 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok.

Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty Rynku, deptaka przy ul. Oławskiej, Teatru Lalek, parku Hanki Sawickiej, pubów, restauracji, kawiarni, sklepów i punktów usługowych.

Mieszkanie składa się dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki i osobnego wc. Stan mieszkania bardzo dobry, wymienione wszystkie instalacje, nowe podłogi, nowe meble, wysokie, pakowne szafy. Ogrzewanie elektryczne - instalacja dwutaryfowa. Ciepła woda z junkersa gazowego. Istnieje możliwość zmiany systemu ogrzewania na gazowe poprzez zamontowanie pieca gazowego dwufunkcyjnego.

Bardzo duża piwnica.

Mieszkanie suche i słoneczne, wysokie.

Idealne dla małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Niskie opłaty - czynsz administracyjny 278 zł plus gaz i energia elektryczna według zużycia.

Cena: 535 000 zł.

Oferta na wyłączność !!!

Kontakt:

Mirosław Juszczak
tel.: XXXXX-55-00
e-mail:

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - BRACIA JUSZCZAK S. C.

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław
Biuro czynne poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

Ul. Oławska 28, 50-123 Wrocław
Biuro czynne poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00.

Uwaga!
Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w porozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT.

CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889779
  • Data publikacji: 12 maja 2026 14:40 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Stare miasto ,
Mirosław Juszczak

Mirosław Juszczak

+48XXXXXX500
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889779

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

535 000 PLN

12 951 zł/m2
Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Mirosław Juszczak

+48695335500

Główne cechy:

  • Powierzchnia 41.31m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1930

Opis - Mieszkanie

Bardzo duża piwnica.

Mieszkanie suche i słoneczne, wysokie.

Idealne dla małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Cena: 535 000 zł.

Oferta na wyłączność !!!

Kontakt:

Mirosław Juszczak
tel.: 695-33-55-00
e-mail: [email protected]

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - BRACIA JUSZCZAK S. C.

Plac Solny 16, 50-062 Wrocław
Biuro czynne poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

Ul. Oławska 28, 50-123 Wrocław
Biuro czynne poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00.

Uwaga!

NOTA PRAWNA: