• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 496

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15894850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949798 15894850 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 995 PLN (12 405 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2009
15894851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949797 15894851 Oferta sprzedaży mieszkania – Podwale, Stare Miasto ,Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1976roku (bez windy). To idealna propo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 999 PLN (11 196 zł/m2)

2
1
53.5 m2
1976
15894849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949796 15894849 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 002 PLN (8 200 zł/m2)

2
1
35 m2
1930
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970
15890677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883035 15890677 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2019
15893763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919455 15893763 Księcia Witolda Apartament GlamourPolecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda.Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą.Apartament wykończony w najwyższym standardzie Premium.Możliwość wydzielenia 3 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

994 999 PLN (14 235 zł/m2)

2
-
69.9 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984